Nowa seria wydawnicza - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 05 sty 2015, 20:16

Seria publikacji z zakresu polityki społecznej i pracy socjalnej przygotowana w ramach projektu systemowego pt. „Szkolenia e-learningowe z nowatorskich metod pracy socjalnej i publikacja specjalistycznej literatury z zakresu polityki społecznej i pracy socjalnej". Wydawca: Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich. Opracowanie i realizacja: WYG International.

Poniżej link do już dostępnych opracowań oraz tłumaczeń literatury fachowej, w czekających na czytelników plikach PDF m.in. wszystko co warto wiedzieć o polityce społecznej, czyli przetłumaczona na język polski praca Paula Spickera, autora brytyjskiego znanego z opracowania ogólnej teorii państwa opiekuńczego! (pliki: Polityka społeczna).

http://crzl.gov.pl/publikacje-i-produkt ... -socjalnej
Andrzej


Napisano: 05 sty 2015, 20:39

a no właśnie szefie. Uaktywnić bibliotekę ! Bardzo dobry pomysł .Też mi to przyszło do głowy, proszę zatem mój temat wytłuścić , ok
Emilie L

Napisano: 06 sty 2015, 11:49

Nasz osrodek dostał te publikacje bezpłatnie i okoliczne ośrodki teź tzn. źe chyba wszyscy dostali to gratis.
jacek2015

Napisano: 06 sty 2015, 12:05

Publikacje są również dostępne w wersji cyfrowej, do której odsyła link powyżej. Można je tam bezpłatnie pobrać... mają się pojawić kolejne.
info


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x