Od kiedy - Dodatki mieszkaniowe

Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]
Wybrane tematy:
Deputat węglowy zaświadczenie o dochodach Emerytura w marcu Potrącenie nadpłaty świadczenia uzupełniającego proszę sprawdzcie Śmierć zarządcy co dalej?

Napisano: 03 lip 2014, 14:06

Witam , mam taki dylemat kobieta złożyła mi oświadczenie 26 czerwca 2014 r. że prosi o wstrzymanie dodatku mieszkaniowego ponieważ zmienia miejsce zamieszkania i nie wiem od kiedy wstrzymać czy wygasić decyzję? Może ktoś wie i podpowie?
Mała

Napisano: 03 lip 2014, 14:31

najlepiej jak by napisała o uchylenie decyzji przyznającej prawo do dodatku mieszkaniowego art. 155 KPA jak masz możliwość to ją wezwij i poproś o takie podanie, uchyl z dniem 1 lipca dodatki mieszkaniowe nie są świadczeniem podzielnym
Gość

Napisano: 04 lip 2014, 14:42

A pisał może ktoś taką decyzję uchylającą? to prosiłabym o wzór takiej decyzji
Mała

Napisano: 07 lip 2014, 9:34

Zgoda, od 1 lipca nie powinno być dodatku, ale wzywanie teraz wnioskodawcy, czy proszenie czy pisanie drugiej prośby nie pasuje mi wcale. Skoro jest już oświadczenie, to wystarczy.
Przy okazji można rozważać czy nie lepiej, by to oświadczenie trafiło najpierw do zarządcy (administratora) a zarządca zawiadomił gminę.
PCW
VIP
Od: 14 kwie 2014, 7:31
Zajmuję się:

Napisano: 07 lip 2014, 12:45

czy jeszcze może ktoś coś podpowie?
Mała

Napisano: 08 lip 2014, 10:00

Znowu ja.
Moim zdaniem od chwili zwolnienia mieszkania decyzja staje się bezprzedmiotowa i chyba potrafię wykazać, że stwierdzenie wygaśnięcia leży w interesie społecznym.
Co innego z uchyleniem. Nie potrafię uchylić w takim przypadku i tyle.

A teraz przekazuję głos innym zgodnie z życzeniem Małej.
PCW
VIP
Od: 14 kwie 2014, 7:31
Zajmuję się:

Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny

x

x