Czy mógłby ktos przesłać mi na maila taki wzór? Będę bardzo wdzięczna.
[email protected]
Pozdrawiam, Justyna
przed wydaniem decyzji odmownej piszesz pismo o czynnym udziale strony w postepowaniu, dajesz termin i po terminie tym wydajesz decyzję odmownąJUSTYNA 2022 pisze: ↑16 mar 2026, 13:24Mam prośbę, jeżeli wydajecie decyzję odmowną, to jakie potem wysyłacie pismo do wnioskodawcy? Chodzi mi o to, żeby uwzględnić czynny udział strony w postępiwaniu.
Czy mógłby ktos przesłać mi na maila taki wzór? Będę bardzo wdzięczna.
[email protected]
Pozdrawiam, Justyna![]()