odmowa usług opiekuńczych - Wzory pism

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]
Wybrane tematy:
Informacja o przyznaniu świadczenia pieniężnego Ukraina Wzór decyzji przyznającej zasiłek rodzinny + dodatki ZŁOTÓWKA ZA ZŁOTÓWKĘ CV i adres Wzór umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych do AOON ZUS - pismo o zaprzestaniu płacenia skł. em-rent. Wniosek o udostepnienie dokumentacji medycznej

Napisano: 07 wrz 2010, 11:24

proszę o pomoc!

potrzebna mi podstawa prawna decyzji odmownej dotyczącej odmowy pomocy w formie usług opiekuńczych, w akcie notarialnym jest jasno napisane ze zainteresowana przekazała gosp. rolne synowi w zamian \"za dochowanie\"

Czy ktoś mógłby mi pomóc?
~grj


Napisano: 07 wrz 2010, 11:33

co to znaczy dochowanie?
~lo

Napisano: 07 wrz 2010, 11:56

znaczy, że przenosi własność w zamian za:
cytat z aktu notarialnego \"w zamian za ustanowione na ich rzecz prawo dożywocia a w związku z tym nabywca oświadczył, że zobowiązuje się zapewnić zbywcom całokształt ich dożywotnich potrzeb życiowych a w szczególności zobowiązuje się przyjąć ich jako domowników, dostarczyć im wyżywienia, ubrania, mieszkania, światła i opału, zapewnić im odpowiednią pomoc i pielęgnowanie w chorobie oraz w starości, jak też sprawić im własnym kosztem i staraniem pogrzeby odpowiadające zwyczajom miejscowym\"
~grj

Napisano: 08 wrz 2010, 11:58

~grj Czy Ci chodzi o podstawę prawną czy o uzasadnienie odmowy?
~ONE

Napisano: 10 wrz 2010, 15:31

o podstawę prawną
~grj

Napisano: 10 wrz 2010, 15:42

Podstawą do odmowy będzie art. 50 ust. 1 albo ust. 2 (w zależności czy jest samotny czy jest w rodzinie). A przesłanka odmowy wynikać może z tego, że nie jest pozbawiony pomocy lub że może mu być zapewniona.
~W-10


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x