odpracowywanie wyjścia do lekarza - Księgowość

Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]
Wybrane tematy:
Ukraina-nowa klasyfikacja budżetowa Czyste powietrze Wynagrodzenie AOON Św. Wychow. - pracownik , czy zmieniacie stanowisko ile przechowujecie schronienie z usługami opiekuńczymi

Napisano: 20 lis 2013, 14:32

Pracuję w budżetówce (szkoła), czasem muszę wyjść do lekarza w czasie godzin pracy. Czy mam obowiązek odpracować te godziny, czy jest jakiś przepis regulujacy te sprawy.
~Krystyna07

Napisano: 20 lis 2013, 17:00

tak jak u Mariki
~zuza

Napisano: 20 lis 2013, 17:03

No i to jest takie ludzkie rozwiązanie.
~AM

Napisano: 20 lis 2013, 17:07

u nas nie ewidencjonuje się wyjść prywatnych, po prostu kierownik zwalnia pracownika, a że czasami też potrzebuje wyjść to też się zwalnia. Ludzie bądźmy ludźmi, jakaś nagonka cały czas na pracowników. Przecież robota i tak musi być zrobiona...
~ewa

Napisano: 20 lis 2013, 22:22

u nas też jest zeszyt gdzie zapisuję datę i liczbę godzin nieobecności a jak nazbieram 8 to wypisuję 1 dzień UW. Wszystkim to pasuje
~Ada

Napisano: 21 lis 2013, 12:54

A czy jest zeszyt przyjść? Bo jak przychodzimy w soboty i niedziele (np. w okresie świadczeniowym) albo jak zabieramy robotę do domu, to ktoś to ewidencjonuje???? Ludzi trochę się opanujcie!!! Tak jak powiedziała Ewa, robota i tak musi byc zrobiona!!!
~IZA

Napisano: 21 lis 2013, 13:12

tak jak u Mariki
Iza gdy trzeba przyjść w sobotę lub w niedzielę to za zgodą kierownika i to jest również wpisywane w zeszyt nadgodzin i odbierane
~ola

Napisano: 22 lis 2013, 10:37

Ola, ja mam świetny zespół ( 14 osób i do tego same baby) i ciągłe wpisywanie wyść i przyjść, to dla nas zbędna papierologia.
Każda się poczuwa do tego, że jak jest robota to trzeba zmobilizować siły i zrobić wszystko na czas. Nikt nie robi problemu jak któraś musi wyskoczyć na chwilę. Pewnie gdyby ktoś nadużywał tych przyjętych u nas zasad, to wszystko byłoby wpisywane do zeszytu.
Ps.Kierownik też przychodzi w soboty lub niedziele jak jest robota.Życzę wszystkim OPS-om tekiej kadry, pozdrawiam
~IZA

Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny

x

x