Opinie na temat założeń do zmian w ustawie o pomocy społecznej - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 4 z 15    [ Posty: 145 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 18 gru 2013, 15:34

Bass wyjasnil wszystko cytujac program. ZMiany beda i BASTA!
~BadAss

Napisano: 18 gru 2013, 16:45

Te założenia brzmią ambitnie. To totalne rozwalenie betonu. Będzie huk;)
~Adam

Napisano: 18 gru 2013, 16:50

Jerzozwierz ...- ale czemu to Cię śmieszy ? prawo powszechnego ciążenia w przypadku Einsteina stało się drogą do stworzenia teorii i koncepcji czasu, przestrzeni , związków miedzy masą \"bezwładną\" i grawitacyjną ..nie wiem co w tym śmiesznego. Nie było tak?

ale Emilian - o to mnie \"dźwignęło\"- ale ok.

Ja sobie pomyślałam- że:
zastosowanie tu klucza : \"tłumacz się\" lub \"dyskusja\" - nie wniesie kompletnie nic. Twoja opinia , teza - że nie \" liznęłam tematu \" - są dla mnie nie do przyjęcia - ale nie zamierzam tez przytaczać argumentów - by to uzasadnić. Nie widzę powodu .
Co do stresu , sytuacji trudnych . Tylko z takimi pracuje - NA OKRĄGŁO. Policja - Sąd- Interwencje kryzysowe, Sąd , Policja ...itd. , itd. Wierzysz ? Mało mnie to obchodzi.
Do dochodu ( o i to jest dla was punkt zapalny) z firmy macierzystej trzeba dodać 1200 brutto z terapii dzieci , z mediacji jakieś 700 netto zł no i jakieś 500 brutto za opinie do Sądu. Wierzysz ?dokładnie tak samo mało mnie to obchodzi ?
Ponieważ nie ma to żadnego związku z moimi poglądami , opiniami , które wyrażam.
Czy kłamię ? zaryzykowałam . Na forum jest gość , który zna mnie prywatnie.

~emilka

Napisano: 18 gru 2013, 16:59

Po co im się tłumaczysz. I tak cię nie polubią.
Jesteś taka jak ja - inna. Takich się tępi ponieważ są niczym środek przeciwko robakom zżerającym zdrowe owoce. Twoje poglądy stanowią zagrożenie dla skostniałego systemu łopieki. Niszczysz mozolnie budowany przez lata mrówczy kopczyk.
Chcą by takich pozytywnych rewolucjonistów było jak najmniej.
Emilka = koń trojański.
~Adam

Napisano: 18 gru 2013, 17:16

taki z niej Einstein jak widać a pisać każdy pięknie o sobie może tylko co z tą prawdą?. Hej nadęta Emilko i tak cię nie polubimy to se zmyślaj dalej tylko uważaj bo jesteś o krok od choroby zwanej ,, dzibar \".
~MY


Napisano: 18 gru 2013, 17:27

Do dzibar jej daleko. Choroba Emilki to przewlekły pozytywny rewolucjonizm.
Szkoda że jesteście na to odporni.
~Adam

Napisano: 18 gru 2013, 17:30

ktoś tu chyba wymaga wsparcia...
Czy dyskusja o zmianach w pomocy ma na celu dowartościowanie osób spoza pomocy, których poczucie własnej wartości jest dyskusyjne? Chodzi o Emilkę, Adama i innych sączących jad...
Może byście potrafili skupić się na temacie? Jeśli nie, zróbcie sobie swoje kółko dyskusyjne w pokoju obok. Proszę nie przeszkadzać w poważnej sprawie.
~terapeuta

Napisano: 18 gru 2013, 17:33

Kiedy temat już się znudził. Trzeba go ubarwić i urozmaicić.

Poza tym wszystko się okaże najpóźniej w 2015. Na razie tylko wróżymy ze wstępnych założeń. Nie macie na to wpływu.
~Adam

Napisano: 18 gru 2013, 17:43

Emilka ujdzie. Mało widziała, mało wie, to swiergoli sobie bezrefleksyjnie. Skoro ma trudność z elementarna fizyka (Newton) to nie zrozumie ze praca socjalna według obecnych i planowanych standardów to dla nas przejazdy ciężarówka po lichym moście. Raz przejedziesz, dwa, nawet sto a za sto drugim cos pęknie. Kto sobie dopiero raczkuje w tej branży to ma nikłe pojęcie. Ale Adam strzyka jadem jak ten paskudny dinozaur z Parku Jurajskiego...
~Wkurzony


  
Strona 4 z 15    [ Posty: 145 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x