opis zmian w wersji sr - Świadczenia rodzinne

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
Wybrane tematy:
Wzory decyzji Wzory wniosków o świadczenia rodzinne - UKRAINA Zmiana wysokości świadczenia pielęgnacyjnego ZANIM ZAŁOŻYSZ NOWY TEMAT - PRZECZYTAJ! kwestia ŚP dopytanie Kiedy wypłacacie świadczenie rodzinne ??

Napisano: 01 mar 2024, 14:49

Czy mógłby ktoś zamieścić jakie zmiany sygnity naniosło w wersji sr 2-22-2. Nie wiem dlaczego opis zmian widze tylko do wersji 2-22.0DPP001.
ewela_123
Stażysta
Posty: 55
Od: 09 lip 2015, 9:45
Zajmuję się:

Napisano: 04 mar 2024, 8:54

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że w dniu 29 lutego 2024 r. została udostępniona nowa wersja 2-22.2 Oprogramowania do Obsługi Świadczeń.

W wersji 2-22.2 dodano możliwość ręcznego oznaczenia na wniosku, na zakładce „Dochody” osoby, dla której powinien być generowany dokument OK-WUD do ZUS. Dla osób oznaczonych w ten sposób można generować pliki OK-WUD za pomocą dedykowanych operacji na liście osób: ZUS > Generuj listę wniosków OK-WUD w formacie plików csv dla wskazanych ręcznie osób oraz ZUS > Generuj listę wniosków OK-WUD w formacie plików xml dla wskazanych ręcznie osób.

W związku ze zmianą limitów po stronie CSIZS Emp@tia i ograniczeniem możliwości wysłania do 10 komunikatów na minutę przez system dziedzinowy, w nowej wersji zmodyfikowano serwis odpytujący system Ministerstwa Finansów (ePodatki) - serwis będzie oczekiwał po każdym komunikacie o przekroczeniu limitu połączeń przez 20 sekund zanim wyśle kolejne żądanie weryfikacji osoby.
Dodatkowo, po wejściu na okno weryfikacji osób z wniosku w systemach zewnętrznych, dodano komunikat z informacją o weryfikacjach oczekujących na wysłanie.

W module Dodatek Osłonowy (DO) dodano raport dla wniosków o dodatek osłonowy prezentujący czy dla wszystkich osób urodzonych przed datą wskazaną przez użytkownika są wykonane weryfikacje w systemie Ministerstwa Finansów (ePodatki).

Ponadto w wersji:
- dodano wykazywanie na raporcie "Analiza należności” zakończonych upomnień jako umorzeń;
- dodano do „Raportów różnych - Osoby” („Osoby z niepełnosprawnością”) oraz „Raportów różnych - świadczenia i wypłaty” („Świadczenia z decyzji”) pole „Czy punkt 7 i 8” z orzeczenia o niepełnosprawności”;
- w słowniku miejscowości dodano operację „Pobierz dane ze słownika lokalnego GUS dla wskazanej miejscowości”;
- dodano wydruk wniosku o świadczenie pielęgnacyjne na zasadach obowiązujących od 1 stycznia 2024 r.;
- dodano operację „Wczytaj dane rodzajów paliw” umożliwiającą wczytanie pliku CSV w celu uzupełnienia danych na „Liście deklaracji w CEEB” w kolumnie „Rodzaj stosowanych paliw”, którego nie ma w obecnym raporcie źródeł paliw.

Szczegółowy opis zmian wersji 2-22.2 Oprogramowania dostępny jest pod adresem:
https://public.sygnity.pl/zabezpieczeni ... 92024-1851

z poważaniem
Serwis Oprogramowania do Obsługi Świadczeń
jasiak
VIP
Posty: 3152
Od: 08 mar 2017, 13:29
Zajmuję się: Św/Fa/ŚR


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x