opisywanie faktur - Stypendia

Strona 1 z 1    [ Posty: 9 ]
Wybrane tematy:
przeliczenie dochodów Skład rodziny od kiedy wliczać członka rodziny pismo z kuratorium o wkładach własnych Stypendia szkolne, zmiana kryterium dochodowego Wzór decyzji Wypłata zasiłku szkolnego

Napisano: 29 lis 2013, 16:30

Witam, mam pytanie, jak opisujecie faktury, bo ja \" Faktura rozlicza decyzję taka a taka, na kwotę... \" i nie wiem czy kwote z decyzji pisać czy kwotę z faktury??????
~iza

Napisano: 30 lis 2013, 12:41

a jest różna?
~Dorota

Napisano: 03 gru 2013, 15:01

czasem są dwie faktury a jedna decyzja
~iza

Napisano: 05 gru 2013, 12:24

ja zatwierdzam tyle co na fakturze chyba ze jest mniej to pomniejszam ja do kwoty przyznanego stypendium i do tych faktur robie zestawienie z ktorego wynika jaka faktura jaka kwota i laczna kwota wyplaconego stypendium
~aa

Napisano: 05 gru 2013, 13:35

jeszcze zestawienie faktur robisz??? ręcznie czy na jakimś programie??/
~iza

Napisano: 14 sty 2014, 12:40

W miesiącu wrześniu strona złożyła wniosek o stypendium socjalne, które decyzją zostało przyznane. Następnie w m-cu październiku zgłosiła uzyskanie dochodu, które to spowodowało zmianę decyzji gdyż stypendium ze względu na przekroczenie progu dochodowego nie przysługiwało. W miesiącu styczniu strona zgłosiła utratę dochodu i stypendium po przeliczeniu przysługuje. Co robić? Wysłać stronie zawiadomienie o wszczęciu postępowania, jeżeli tak to z jakiego artykułu Kpa? A może od razu wydać decyzję> Jeżeli tak to jakie podstawy prawne powinne się w niej znaleźć. Proszę o odpowiedź PILNE!
~KOT

Napisano: 14 sty 2014, 18:02

moim zdaniem powinna złoży nowy wniosek z uzasadnieniem dlaczego po terminie i wszystkie aktualne dochody tak jak we wrześniu robila i wtedy wydajesz nowa decyzje dlatego ze na tamten wniosek juz wydales decyzje i sprawa jest zakończona. wiec moim zdaniem najprościej bedzie tak
~Elwira

Napisano: 27 sty 2014, 11:46

ja faktury wpisuję do rejestru faktur z datą nr faktury itd
~Lidia

Napisano: 27 sty 2014, 12:19

a tu zamawiam jak kogoś to interesuje www.pap-com.info.pl
~Lidia

Strona 1 z 1    [ Posty: 9 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny

x