opłata za schronisko ze stałego - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 19 mar 2021, 10:45

Skierowalismy bezdomnego do schroniska i wypąłcamy mu jednoczesnie zasiłek stały. Czy my możemy na wniosek klienta opłacac ze stałego pobyt w schronisku, czy musimy mu wysłać cąłośc a on wtedy wpłaca na nasze konto konkretna kwote za dany miesiac?
Celestia
Stażysta
Posty: 65
Od: 11 kwie 2017, 12:30
Zajmuję się: PS


Napisano: 19 mar 2021, 11:12

Może pisemna zgoda bezdomnego na potrącanie ze stałego jako oplata za pobyt w schronisku.
ttt
Starszy referent
Posty: 955
Od: 10 paź 2017, 10:58
Zajmuję się: pomoc społeczna

Napisano: 19 mar 2021, 11:20

Zgodnie z art. 97 ust. 1 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej, opłatę za pobyt w ośrodkach wsparcia i mieszkaniach chronionych ustala podmiot kierujący w uzgodnieniu z osobą kierowaną, uwzględniając przyznany zakres usług.
Jak to sobie z nim ustalicie, tak zrobicie.
Quidquid latine scriptum sit, sapienter videtur
Prośby o porady na PRIV pozostawiam bez rozpoznania. Masz zagwozdkę? PISZ NA FORUM!!!
Ten z Łopieki
Awatar użytkownika
Podinspektor
Posty: 1257
Od: 01 lut 2018, 11:37
Zajmuję się: warsztatem PS - głównie likwidacją szkód społecznych, usuwaniem awarii życiowych, naprawami problemów bytowych i innymi robotami socjalnymi ;)
Lokalizacja: Wielkopolska

Napisano: 19 mar 2021, 11:29

Dziekuję kochani :)
Celestia
Stażysta
Posty: 65
Od: 11 kwie 2017, 12:30
Zajmuję się: PS


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x