orzeczenie - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 06 maja 2015, 11:38

Witam kobitka (64lata) otrzymała orzeczenie o umiarkowanym stopniu wcześniej miała znaczny. Orzeczenie komisja wydała na stałe, odwołanie pewnie nic nie pomoże. Po jakim czasie może ponownie stawać na komisję w swoim powiecie.
Monika 1203


Napisano: 06 maja 2015, 11:54

Tylko i wyłącznie wtedy gdy nastąpi pogorszenie stanu zdrowia, bez względu czy to jest tydzień czy rok od ostatniej decyzji! Oczywiście ma to sens tylko wtedy gdy naprawdę pogorszy się stan zdrowia i potwierdzą to posiadane dokumenty w innym przypadku nic z tego!
Ewentualnie odwołanie od decyzji ale skoro twierdzisz że odwołanie nic nie da to znaczy, że jej stan zdrowia nie jest taki poważny aby mieć znaczy, bo skoro ty w to nie wierzysz to tym bardziej komisja czy sąd!
.....

Napisano: 06 maja 2015, 12:07

Dzięki bardzo za potwierdzenie moich cichych przypuszczeń
Monika l

Napisano: 07 maja 2015, 9:12

A ja z mojej długoletniej praktyki wiem, że nic nie jest pewne... Skoro klient chce się odwołać, to niech to zrobi, bo ma przecież takie prawo. Nic tu po moim wymądrzaniu się, że to nic nie da, bo nieznane są wyroki organu wyższej instancji...
Percia


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x