ośr. wsparcia dla niepełnosprawnych

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: voodoo

Napisano: 11 cze 2008, 10:38

niedlugo zaczynam pracę w ośrodku wsparcia dla osób niepelnosprawnych, mam pytanie - na jakich ustawach w tego typu instytucjach się pracuje ? proszę o pomoc
~Alicja


Napisano: 24 sie 2008, 19:01

ustawa o rehabilitacji i zatrudnianiu osób niepełnosprawnych
przydać się może ustawa o rentach socjalnych
polecam zapoznanie się z funkcjonowaniem Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
~Adrian

Napisano: 14 paź 2008, 15:22

Witam mam prosbe czy znajdzie sie ktos kto moglby opiekowac sie moim synem niepelnosprawnym z padaczka tylko 2 godz. dziennie ? prosze o pomoc jaknajszybciej! moj tel. 501057361. Mieszkam w ozorkowie i chodzi mi o wolentariusza.
~wioletta

Napisano: 22 paź 2008, 9:56

Proszę was o pomoc mój mąż aktualnie jest na chorobowym i obecnie kontynułuje rehabilitację czy możemy starać się o jakoś pomoc finansową (BARDZO DŁUGI CZAS KURACJI PO TZW. ZERWANYCH WIĄZADŁACH KRZYŻOWYCH W KOLANIE)
~aneta

Napisano: 02 lis 2008, 22:41

Nie jestem lekarzem dlatego nie orientuję się jak długo będzie nie zdolmny do podjęcia zatrudnienia?? Ma to bardzo duże znaczenie, ponieważ można by postarać się o o orzeczenie stopnia niepełnosprawności i wówczas dla Ośroka Pomocy Społecznej jest sprawa łatwa. Wiemy na jak długi okres mąż będzie niezdolny podjąć zatrudnienie, jakiego rodzaju potrzebuje wsparcia ( w tym finansowego), co z rentą, czy też świadczeniem rechabilitacyjne. A więc nie tylko ZUS ale doradzam PCPR.
~kumpela


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny