pieczęć na decyzji??? - Dodatek energetyczny

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]
Wybrane tematy:
Cheops przedłużenie dodatku energetycznego o co chodzi ??? zmieniamy decyzje? de do kwietnia? Nowe stawki DE od maja 2022 r. liczba rodzin

Napisano: 27 sie 2014, 9:20

Jaką pieczątkę stawiacie na decyzji o dodatek energetyczny? czy z upoważnienia czy zwykłą dyrektora??
kss


Napisano: 27 sie 2014, 11:12

Z upoważnienia, w moim przypadku prezydenta.
Fantomas

Napisano: 27 sie 2014, 14:05

no właśnie ale u nas podpisują zwykłą bez upoważnienia

cholera i już mam wątpliwości
kss

Napisano: 28 sie 2014, 11:53

czy ktoś jeszcze się wypowie?????
kss

Napisano: 28 sie 2014, 13:36

u nas podpisauje kierownik
Bożena1303

Napisano: 29 sie 2014, 14:43

Nie może być zwykła pieczęć dyrektora czy kierownika. Masz art. 5d ustawy "o zmianie ustawy-Prawo energetyczne...." DE przyznaje wójt, burmistrz lub prezydent miasta......
Fantomas


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x