to i tak późno macie EZD, u nas było już, jak był dodatek węglowy... wyobraź sobie ile tego wtedy było@Poważna pisze: ↑22 kwie 2026, 8:57Można się było tego spodziewać niestety. My jeszcze teraz wdrażani jesteśmy w EZD i zgadnijcie kto z tym będzie miał najwięcej pracy oczywiście dział świadczeń rodzinnych bo u nas ląduje najwięcej dokumentów i najwięcej petentów do nas przychodzi. Jest nas trzy ale jedną zabierają zgadnijcie dlaczego bo będzie obsługiwać biuro podawcze. Nie przekierowano pracownika z innego działu tylko naszego zresztą zawsze tak było i tłumaczenie że na dwie tylko kasy wystarcza i na razie nikogo nie zwalnia dyr tylko przesuwa i dlatego mamy się cieszyć i dziękować. Obłuda i tyle.
dzięki za linkTiga1 pisze: ↑23 kwie 2026, 10:02Poniżej skład osobowy komisji
zachęcam do wysyłania do tych Państwa informacji/próśb o pozytywne załatwienie...może nie jest jeszcze za późno...chociaż sama jużw to wątpię
https://www.sejm.gov.pl/sejm10.nsf/agen ... KodKom=PET