►Pilne! - petycja w sprawie pracowników wykluczonych z dodatku - Świadczenia rodzinne

  
Strona 48 z 54    [ Posty: 531 ]

Napisano: 22 kwie 2026, 9:34

Niestety z kasą OPSów bedzie coraz gorzej a pracy coraz wiecej. My też wchodzimy od przyszłego miesiąca w EZD
werka95
Stażysta
Posty: 153
Od: 08 cze 2017, 13:59
Zajmuję się: FA,ŚW


Napisano: 22 kwie 2026, 9:40

"Przesunięta " do EZD powinna się cieszyć bo dostanie dodatek motywacyjny :lol: - już będzie kluczowa dla pomocy społ. a nie "zbędnym" obciążeniem w świadczeniach rodzinnych. "Bąk" ją przyjmie pod swoje skrzydełka :lol:

U mnie jeszcze nie brakuje kasy z 3% a żadnej podwyżki inflacyjnej w tym roku nie dostałam.
~o~
VIP
Posty: 4364
Od: 08 mar 2017, 13:24
Zajmuję się: ŚR

Napisano: 22 kwie 2026, 10:50

Bez złośliwości. A nie próbowaliście szukać innej roboty, skoro w obecnej was nie szanują? To tylko praca, szkoda zdrowia i nerwów.
hek
Starszy referent
Posty: 806
Od: 13 maja 2019, 19:45
Zajmuję się: PS


Napisano: 22 kwie 2026, 12:55

Przepraszam jeżeli tak to odbierasz ... nie przemyślałam treści, napisałam pod wpływem impulsu ale nie miało to być złośliwe :D
pozdrawiam :D
~o~
VIP
Posty: 4364
Od: 08 mar 2017, 13:24
Zajmuję się: ŚR

Napisano: 22 kwie 2026, 15:18

Do werka95
Nie wiem na jakim posiedzeniu omawiano petycję, ale wiem że warto podawać konkrety. Mój konkret jest taki:
28.04 na posiedzeniu Komisji PET będzie rozpatrywana odpowiedź na dezyderat nr 149 (petycja nr 317)

https://www.sejm.gov.pl/Sejm10.nsf/Plan ... omisja=PET
walczak
Referent
Posty: 208
Od: 30 maja 2021, 14:56
Zajmuję się: sw

Napisano: 23 kwie 2026, 10:02

Poniżej skład osobowy komisji

zachęcam do wysyłania do tych Państwa informacji/próśb o pozytywne załatwienie...może nie jest jeszcze za późno...chociaż sama jużw to wątpię


https://www.sejm.gov.pl/sejm10.nsf/agen ... KodKom=PET
Tiga1
Praktykant
Posty: 45
Od: 30 lis 2017, 14:24
Zajmuję się: fa kdr śr dm

Napisano: 23 kwie 2026, 10:18

ja już nie mam nadziei
werka95
Stażysta
Posty: 153
Od: 08 cze 2017, 13:59
Zajmuję się: FA,ŚW

Napisano: 23 kwie 2026, 10:36

@Poważna pisze:
22 kwie 2026, 8:57
Można się było tego spodziewać niestety. My jeszcze teraz wdrażani jesteśmy w EZD i zgadnijcie kto z tym będzie miał najwięcej pracy oczywiście dział świadczeń rodzinnych bo u nas ląduje najwięcej dokumentów i najwięcej petentów do nas przychodzi. Jest nas trzy ale jedną zabierają zgadnijcie dlaczego bo będzie obsługiwać biuro podawcze. Nie przekierowano pracownika z innego działu tylko naszego zresztą zawsze tak było i tłumaczenie że na dwie tylko kasy wystarcza i na razie nikogo nie zwalnia dyr tylko przesuwa i dlatego mamy się cieszyć i dziękować. Obłuda i tyle.
to i tak późno macie EZD, u nas było już, jak był dodatek węglowy... wyobraź sobie ile tego wtedy było :(
Natalia.św
Starszy referent
Posty: 875
Od: 13 mar 2017, 13:16
Zajmuję się: Św

Napisano: 23 kwie 2026, 11:38

Może powinniśmy skupić się na kodeksie pracy i dyskryminacji płacowej...podkreślić że teraz pracownicy obsługi ( sprzątaczki, sekretarki zarabiają więcej niż pracownik pracujący z klientami, odpowiadający za milionowy budżet , decyzje administracyjne, wypłaty świadczeń, sprawozdawczość.
~o~
VIP
Posty: 4364
Od: 08 mar 2017, 13:24
Zajmuję się: ŚR

Napisano: 23 kwie 2026, 11:52

Tiga1 pisze:
23 kwie 2026, 10:02
Poniżej skład osobowy komisji

zachęcam do wysyłania do tych Państwa informacji/próśb o pozytywne załatwienie...może nie jest jeszcze za późno...chociaż sama jużw to wątpię


https://www.sejm.gov.pl/sejm10.nsf/agen ... KodKom=PET
dzięki za link

ja właśnie powysyłałam ...

nie narzekajcie na forum tylko piszcie
ew@1
Starszy referent
Posty: 524
Od: 09 mar 2017, 9:50
Zajmuję się: ŚW,FA, 500+



  
Strona 48 z 54    [ Posty: 531 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x