Wysyłacie tylko prośbę o pozytywne rozpatrzenie czy opisujecie jeszcze całą sytuację aby wskazać, że np. sprzątaczka jest ważniejsza niż pracownik merytoryczny zajmujący się FA oraz że nie udzielono informacji na pytania z dezyderatu o dokładnej liczbie pracowników, którzy realizują zadania z ustaw określonych w petycji,kwocie niewykorzystanych środków w 2024r. na ww. dodatki, kompleksowej oceny postulatów zawartych w petycji, zarówno w zakresie skali (liczby pracowników) oraz szacunku kosztów, jakie byłyby poniesione w przypadku objęcia dodatkiem wszystkich pracowników realizujących zadania z ww. ustaw?
Wysyłacie tylko do przewodniczącego i zastępców czy do wszystkich 15 posłów?
