►Pilne! - petycja w sprawie pracowników wykluczonych z dodatku - Świadczenia rodzinne

  
Strona 51 z 54    [ Posty: 531 ]

Napisano: 29 kwie 2026, 8:38

Co więcej, jeżeli uzna to za dyskryminację to może zasądzić jeszcze dodatkowo odszkodowanie.
~o~
VIP
Posty: 4364
Od: 08 mar 2017, 13:24
Zajmuję się: ŚR


Napisano: 30 kwie 2026, 21:01

U mnie w ośrodku są dwie osoby na 12, które nie mają dodatku motywacyjnego, jest to przykre bo jak widzę ja Ci podwójnie zmotywowani pracują, z jakim oddaniem eh... to mnie krew zalewa.

My nie czekamy w poniedziałek złożyliśmy wnioski o przyznanie dodatku motywacyjnego. Szefowa sfochana chodzi aż miło, jeszcze nam miała czelność powiedzieć abyśmy te wnioski wycofali bo to dla niej jest niekorzystne wizerunkowo. Niedoczekanie, czekamy na decyzję odmowną i będziemy tańczyć w sądzie. Najlepsze jest to, że przecież szefowie widzą ile jest pracy w świadczeniach i zamiast dać jakieś nagrody co miesiąc/dwa aby wyrównać tą niesprawiedliwość, to teraz im przeszkadza, jak człowiek idzie walczyć o swoje.
Pan $ocjal
Stażysta
Posty: 134
Od: 10 paź 2022, 21:24
Zajmuję się: Ogólnie wszystko

Napisano: 04 maja 2026, 8:22

Dla niej niekorzystne wizerunkowo- dla WAS finansowo.


Szacun- trzymam kciuki- daj znać o efektach
~o~
VIP
Posty: 4364
Od: 08 mar 2017, 13:24
Zajmuję się: ŚR


Napisano: 04 maja 2026, 8:44

Pan $ocjal pisze:
30 kwie 2026, 21:01
U mnie w ośrodku są dwie osoby na 12, które nie mają dodatku motywacyjnego, jest to przykre bo jak widzę ja Ci podwójnie zmotywowani pracują, z jakim oddaniem eh... to mnie krew zalewa.

My nie czekamy w poniedziałek złożyliśmy wnioski o przyznanie dodatku motywacyjnego. Szefowa sfochana chodzi aż miło, jeszcze nam miała czelność powiedzieć abyśmy te wnioski wycofali bo to dla niej jest niekorzystne wizerunkowo. Niedoczekanie, czekamy na decyzję odmowną i będziemy tańczyć w sądzie. Najlepsze jest to, że przecież szefowie widzą ile jest pracy w świadczeniach i zamiast dać jakieś nagrody co miesiąc/dwa aby wyrównać tą niesprawiedliwość, to teraz im przeszkadza, jak człowiek idzie walczyć o swoje.
możesz mi przesłać na wiadomość treść swojego pisma?
jako.82
Referent
Posty: 206
Od: 28 cze 2017, 14:11
Zajmuję się: pracą

Napisano: 06 maja 2026, 7:59

walczak
Referent
Posty: 208
Od: 30 maja 2021, 14:56
Zajmuję się: sw

Napisano: 06 maja 2026, 8:26

Aha czyli zostały środki na wypłaty dodatku motywacyjnego dla pracowników ŚR/FA ale nie dadzą, bo nie mogą się przyznać do błędu?
Alalala
Inspektor
Posty: 2779
Od: 05 sie 2016, 9:20
Zajmuję się: ŚW/FA/ST/DM
Lokalizacja: woj. pomorskie

Napisano: 07 maja 2026, 8:38

Witam, czy ktoś już ma wiedzę, jakieś pismo, odpowiedź, jaką linie przyjmie Urząd Wojewódzki, w przypadku wielu pozytywnych orzeczeń Sądów?
Czy bedą wypłacać te dodatki bez problemu?
bernie
Praktykant
Posty: 10
Od: 03 lut 2022, 13:30
Zajmuję się: SR/SW/FA/CP/DO

Napisano: 07 maja 2026, 8:52

na stronie Federacji wspominają o dokonanej wypłacie z wyroku w Jarosławiu. Póki co jest tylko jeden prawomocny wyrok.
walczak
Referent
Posty: 208
Od: 30 maja 2021, 14:56
Zajmuję się: sw

Napisano: 07 maja 2026, 9:24

To że jeden sąd przyznał, nie oznacza że pozostałe wyroki będą po myśli pracowników. Wiadomo jak to z naszym sądownictwem i orzecznictwem.
hek
Starszy referent
Posty: 806
Od: 13 maja 2019, 19:45
Zajmuję się: PS

Napisano: 08 maja 2026, 11:11

https://samorzad.pap.pl/kategoria/praca ... a-do-sejmu
Polska Federacja Związkowa Pracowników Socjalnych i Pomocy Społecznej dodała na Facebooku taki wpis: "Tymczasem kolejne osoby składają pozwy i już wiemy o kolejnych (na ten moment nie prawomocnych) wyrokach przyznających rację pracownikom."
Monika87
Stażysta
Posty: 57
Od: 11 cze 2018, 9:34
Zajmuję się: ŚR/DO/DG/CP/BE



  
Strona 51 z 54    [ Posty: 531 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x