Już od jakiegoś czasu o tym się mówi... ale szczegółów ani terminów nikt nie podaje.
Wprowadzenie zmian kryterium w świadczeniach rodzinnych od 01 stycznia to chaos i nieporozumienie .
Należałoby najpierw zmienić okresy zasiłkowe .
Albo wnioski i uprawnienia zrobić jak w dodatkach mieszkaniowych dochód za ostatnie 3 miesiące ( zasiłki na 6 miesięcy) i pomijać utraty/uzyski.
Ministra chcieć może, nad ministrą jest Minister Finansów i on jej już w związku z procedurą nadmiernego deficytu i wydatkami na obronność zapowiedział co sobie ona może chcieć i gdzie on to ma xD
Czy ktoś z Was był u przełożonego i informował, że jest opinia dostępna w lexlege dot właśnie pracowników św. rodzinnych jeśli Ci mają chociażby jeszcze dodatkowe zadanie z "pomocy społecznej" np. rejestracja dokumentów bądź ich odbieranie e-doręczeń.