Dostałam pismo od komornika pismo o wnioski co do dalszego przebiegu postępowania egzekucyjnego.Dłużnik załączył pismo o ograniczenie wysokości potrąceń. co mam odpisać.
wcześniej przy innym dłużniku odpisałam ze się nie przychylam i teraz jest codziennie u mnie.
co odpisujecie?
