Pismo od komornika - Fundusz alimentacyjny, Zaliczka alimentacyjna

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Napisano: 19 maja 2026, 11:29

Dostałam pismo od komornika pismo o wnioski co do dalszego przebiegu postępowania egzekucyjnego.Dłużnik załączył pismo o ograniczenie wysokości potrąceń. co mam odpisać.
wcześniej przy innym dłużniku odpisałam ze się nie przychylam i teraz jest codziennie u mnie.
co odpisujecie?
nowafundusz
Stażysta
Posty: 113
Od: 29 kwie 2024, 8:44
Zajmuję się: Fundusz alimentacyjny


Napisano: 20 maja 2026, 7:09

Ja odpisuję że się nie przychylam na podstawie pisma komornika, do zastosowania ulgi w spłacie mamy art. 30 ustawy i jak dłużnik chce, to musi złożyć wniosek i po przeprowadzeniu postępowania MOŻE się przychylimy
Franna
Starszy referent
Posty: 545
Od: 13 mar 2025, 12:59
Zajmuję się: FA i ŚR + wszelkie świadczenia osłonowe



  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x