Płatności Quickbooks CC - Księgowość

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
Wybrane tematy:
Ukraina-nowa klasyfikacja budżetowa Czyste powietrze Wynagrodzenie AOON Św. Wychow. - pracownik , czy zmieniacie stanowisko ile przechowujecie schronienie z usługami opiekuńczymi

Napisano: 16 mar 2023, 15:20

Szukam rozwiązania tutaj. Obecnie akceptuję tylko przelew bankowy w przypadku płatności za faktury za pośrednictwem QB. Ponieważ moja firma się rozwija, kilku klientów prosiło o możliwość płacenia przez CC, a także skonfigurowanie płatności automatycznej. Zafakturowana kwota jest inna każdego miesiąca dla moich klientów w zależności od kilku różnych czynników. Ponieważ nie jest to dokładnie ta sama kwota każdego miesiąca, wersja automatycznej płatności QBs nie będzie działać. Ponadto QB nie ma możliwości obciążenia klienta opłatą handlową, jeśli zdecyduje się zapłacić za pośrednictwem CC. Czy komuś udało się zintegrować QB z Square, Paypal, Swipe lub innym podobnym programem, który umożliwia automatyczne dodawanie opłaty handlowej do sumy klientów i daje im możliwość ustawienia automatycznej płatności?
stacy36
Praktykant
Posty: 2
Od: 16 mar 2023, 15:14
Zajmuję się: PS


Napisano: 18 mar 2023, 17:02

stacy36 pisze:
16 mar 2023, 15:20
Szukam rozwiązania tutaj. Obecnie akceptuję tylko przelew bankowy w przypadku płatności za faktury za pośrednictwem QB. Ponieważ moja firma się rozwija, kilku klientów prosiło o możliwość płacenia przez CC, a także skonfigurowanie płatności automatycznej. Zafakturowana kwota jest inna każdego miesiąca dla moich klientów w zależności od kilku różnych czynników. Ponieważ nie jest to dokładnie ta sama kwota każdego miesiąca, wersja automatycznej płatności QBs nie będzie działać https://100001.onl/ . Ponadto QB nie ma możliwości obciążenia klienta opłatą handlową, jeśli zdecyduje się zapłacić za pośrednictwem CC. Czy komuś udało się zintegrować QB z Square, Paypal, Swipe lub innym podobnym programem, który umożliwia automatyczne dodawanie opłaty handlowej do sumy klientów i daje im możliwość ustawienia automatycznej płatności?
i got this
stacy36
Praktykant
Posty: 2
Od: 16 mar 2023, 15:14
Zajmuję się: PS


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x