Pogryzł policjanta, bo miał trudne dzieciństwo w Somalii - HYdE PaRK

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]
Wybrane tematy:
Badania niszczące Odgrodzenie parkingu od trawnika Co na żywopłot Wyprowadzka z Hyde Parku coś pozytywnego GRY Jak dzieci rozmawiają ze sobą podczas grania w gry online? Słyszałem - więcej nie chcę

Napisano: 13 wrz 2016, 18:45

Dziewiętnastoletni imigrant z Somali mieszkający w Szwecji pogryzł policjanta podczas interwencji.

12 grudnia zeszłego roku w Umeå w północnej Szwecji patrol policji został wezwany do rozboju. W wyniku interwencji aresztowano 19-letniego Somalijczyka. Mężczyzna był agresywny, stawiał zaciekły opór, zaatakował jednego z policjantów gryząc go po ramionach. Został oskarżony m in o atak na funkcjonariusza i opór w czasie aresztowania.

Sąd w Umeå uznał, że oskarżony jest niewinny, uzasadniającże ma on za sobą traumatyczne przeżycia z Somalii i dlatego zareagował atakiem paniki. Somalijczyk tłumaczył się w sądzie, że miał trudne dzieciństwo w Somalii, złe doświadczenia z policją w innych krajach i czuł się „niesprawiedliwie potraktowany” przez szwedzką policję. Przyznał też, że nie rozumiał co policjanci do niego mówili.

Tłumaczenie oryginalnego streszczenia orzeczenia sądu: „Sąd postanawia, biorąc pod uwagę przeżycia oskarżonego, pod których wpływem był przyjeżdżając do Szwecji, jego sytuację w Szwecji, psychiczne problemy, to, że zaistniały braki w zrozumieniu języka między nim a funkcjonariuszami policji, to że sytuacja, gdy radiowóz nagle podjechał było nieoczekiwanym i przerażającym przeżyciem dla niego, że mógł wpaść w panikę i nie był w stanie zrozumieć co robił. Dlatego nie można wykluczyć, że u oskarżonego brakowało zamiarów przestępstwa.”

Jakub Walski ze Szwecji dla Euroislam.pl
Gość


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x