polecam - Domy Pomocy Społecznej, Zakłady Opiekuńczo-Lecznicze

Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]
Wybrane tematy:
odpłatność za DPS - żyjące dzieci i wnuki Odpłatność za DPS sposób nalicznia świadczenie ratownicze- mieszkaniec DPS Ustalenie odpłatności DPS - stare zasady Decyzja OPS mam płacić a z czego mam żyć Wywiady alimentacyjne u dzieci

Napisano: 19 lut 2012, 13:29

Jaki cyrk...co za żenada ze strony pani rzecznik MZ. Kobieta milczy i wzdycha i... niemal ZERO merytorycznego przekazu. Mamy kolejną GWIAZDĘ w polityce pokroju p.Muchy. ŻE IM NIE WSTYD!!!!!
~Michał

Napisano: 19 lut 2012, 13:47

Pani rzecznik jest CAŁKOWICIE NIEKOMPETENTNA. Na poruszanych w wywiadzie kwestiach zna się jak świnia na gwiazdach.Czy w tym kraju nie ma już prawdziwych fachowców??? Wielka pani trener PARP i specjalista PR.Koń by się uśmiał!!!:)))Cieszę się niezmiernie,że nie głosowałam na tych POpaprańców. Wystarczy być ładną, by zajść wysoko...inteligencja,wiedza i merytoryczne przygotowanie do pełnionej funkcji są niepotrzebne, a niekiedy nawet mogą przeszkadzać ;)))))
~Anka

Napisano: 20 lut 2012, 2:14

niezła wpadaka:)
Pozdrawiam
~Jolka

Napisano: 21 lut 2012, 1:53

wstyd to mało powiedziane. Kobieta jest po prostyu żałosna. Zero wiedzy, zero kompetencji. Cóż, jaki pan taki kram.Szkoda że za nasze pieniądze.
~ona

Napisano: 27 lut 2012, 13:57

Mocna rzecz!
~darek

Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny

x

x