pomoc na kontunuowanie nauki a nauka za granicą- czy się nal - Piecza Zastępcza

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Napisano: 14 wrz 2016, 9:40

Pełnoletnia wychowanka opuściła rodzinę zastępczą spokrewnioną. Ustanawia pełnomocnika do jej reprezentowania i składania wniosków o pomoc. Wychowanka wyjeżdża za granicę by kontynuować naukę , tam również pracuje- jest to zawarte w indywidualnym programie usamodzielnienia- czy takiej osobie przysługuje na usamodzielnienie, czy przebywając za granicą zaświadczenie o kontynuowaniu nauki może być z uczelni poza granicami kraju
czy mieliście takie przypadki i wypłacaliście świadczenia?
bombka

Napisano: 14 wrz 2016, 10:07

A na jakiej podstawie zamierzasz odmówić, skoro art. 5 ust. 2 przewiduje, że taka osoba nie traci uprawnień określonych w dziale IV, który dotyczy osób usamodzielnionych.
mopsinek


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x