POMOCY !!!!! - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 20 lut 2015, 16:19

Proszę o POMOC !. Czy osoba która jest v-ce prezesem i wspólnikiem spółki z .o. o. może korzystać z pomocy. W dochodach wykazuje ZERO. Ale w kapitał spółki wniosła kwotę 50 tysięcy udziału.
ABI


Napisano: 21 lut 2015, 22:31

prezes to nie etat, ja tez u żony za darmo tyram, a owsiak za darmo pracuje w fundacji, takie czasy wszyscy wszystko za darmo robią...
dłuznik

Napisano: 23 lut 2015, 10:37

A jeżeli osoba wniosła udziały to jest to jej majątek i to też bez znaczenia w pomocy społecznej ?
ABI

Napisano: 23 lut 2015, 11:33

Spółka jeśli prowadzi działalność gospodarczą to część jej dochodów jest dochodem udziałowca. Dlatego ustal z klientem aby to przedstawił. Ponadto zwróć uwagę na to, czy dochody przedstawione przez klienta odpowiadają jego faktycznej sytuacji materialnej. Jeżeli ma 0 dochodu a stwierdzisz, że ma jakieś samochody, którymi się posługuje to też jest informacja dla podjęcia decyzji o przyznaniu lub odmowie pomocy. Każdy może ubiegać się o pomoc - skieruj do prac społeczno użytecznych - może jakaś alimentacja w rodzinie? Kontrakt socjalny też może być - bo jak biedny to może przecież sprzedać aktywa w spółce i będzie miał na utrzymanie i zarejestruje się w PUP.
zisis1

Napisano: 23 lut 2015, 15:54

Sprawa jest o tyle trudna że osoba ubiega się o usługi. Samochód ma ale jest on na firmę. Klient nie informował o działąlności. Sprawa wyszła "niechcąco".
ABI


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x