mam dylemat- pani miała stypendium do grudnia dochód był z działalności gospodarczej za poprzedni rok, czy teraz oświadcza mi prace dorywcze bo maż juz nie prowadzi działalności czy poprostu dalej biore dochód z tej działalności za tamtem rok jak przy składaniu wniosku?
proszę o pilna odpowiedź
