Ponowne umieszczenie w pieczy w innym powiecie, który powiat do finansowania?-z rodziny zastępczej do rodziny zastępczej

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: Tomasz1981

Napisano: 02 lut 2021, 14:11

Mam pytanie.
Zgodziliśmy się na przyjęcie dziecka x z terenu innego powiatu. Powiat w którym ostatnio przebywało dziecko miał podpisane porozumienie z powiatem x(tamtejszy sąd wydał postanowienie o umieszczeniu- finansowanie art. 191 ust.3 ustawy o wspieraniu...). Który powiat jest teraz właściwy do ponoszenia wydatków?. Dziecko przeszło z rodziny zastępczej spokrewnionej do rodziny zastępczej zawodowej.

Będę wdzięczna za pomoc, jeśli ktoś miał taki przypadek.
gosiad
Praktykant
Posty: 48
Od: 26 sty 2016, 9:35
Zajmuję się:


Napisano: 25 lut 2021, 11:31

Płaci powiat gdzie dziecko zamieszkiwało przed umieszczeniem w pieczy zastępczej czyli w Twoim przypadku powiat x.
Grzegorz_I
Praktykant
Posty: 45
Od: 31 lip 2018, 12:28
Zajmuję się: Piecza zastępcza


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x