Postępowanie restrukturyzacyjne - HYdE PaRK

Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
Wybrane tematy:
Badania niszczące Odgrodzenie parkingu od trawnika Co na żywopłot Wyprowadzka z Hyde Parku coś pozytywnego GRY Jak dzieci rozmawiają ze sobą podczas grania w gry online? Słyszałem - więcej nie chcę

Napisano: 31 paź 2022, 15:07

Potrzebuję pomocy w zakresie restrukturyzacji mojego zadłużenia. Upadłość odpada że względu na daleko idące konsekwencje i problemy przy ewentualnym dziedziczeniu majątku. Posiadam długi na poziomie 60-100tys, nie wiem jaka jest to kwota ze względu na odsetki. Zobowiązania są zarówno wobec instytucji prywatnych jak i publicznych. Prowadzone są przeciwko mnie egzekucje przez kilku komorników, których skutecznie unikam.
Chciałbym w końcu wyprostować swoją sytuację i spłacić zobowiązania. Niebawem podejmę pracę z podstawą wynagrodzenia na poziomie 9000 brutto + premie.
Wizja egzekucji komorniczych i pozostawienia mi do życia niewiele ponad 2000zl zniechęca mnie do podjęcia pracy.
W związku z tym chciałbym się dowiedzieć jakie mamy możliwości znalezienia rozwiązań zadowalających zarówno wierzycieli jak i moje potrzeby życiowe ?
Jak wygląda takie postępowanie, oraz czy możecie polecić kogoś, kto zajmie się moim tematem i poprowadzi skutecznie postępowanie restrukturyzacyjne.
rozme
Stażysta
Od: 21 lip 2021, 9:29
Zajmuję się: niczym

Napisano: 31 paź 2022, 22:12

Ja bym rozważała restrukturyzację. Może się mylę ale ja tak zrobiłam. Zobaczę jak na tym wyjdę. Zwłaszcza, że boksuje się z jednym z banków w temacie sankcji kredytu darmowego - więc mogę więcej zyskać niż stracić. Nadpłacaj później kredyt ile się da.
Zapoznaj się z tym artykułem:
https://wierzbicki.dris.pl/postepowanie ... ym-polega/

Opisane jest tutaj jak wygląda postępowanie restrukturyzacyjne.
Emels
Referent
Od: 17 sty 2022, 12:06
Zajmuję się: gnnn

Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny

x

x