pracownik socjalny i KDR - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 05 sty 2016, 13:05

Proszę mi powiedzieć czy pracownik socjalny zatrudniony na pełen etat, może w ramach swojej pracy zajmować sie KDR która nie wynika z Ustawy o Pomocy Społecznej, czy taki pracownik ma prawo do dodatku w kwocie 250,- zł
Zgodnie z art. 121 ust. 3a ustawy o pomocy społecznej pracownikowi socjalnemu zatrudnionemu w pełnym wymiarze czasu pracy w samorządowych jednostkach organizacyjnych pomocy społecznej, do którego podstawowych obowiązków należy świadczenie pracy socjalnej w środowisku, w tym przeprowadzanie rodzinnych wywiadów środowiskowych poza siedzibą jednostki, przysługuje wypłacany co miesiąc dodatek do wynagrodzenia w wysokości 250 zł. W przypadku zatrudnienia w mniejszym wymiarze czasu pracy dodatek przysługuje w wysokości proporcjonalnej do czasu pracy.

cZY JESLI W RAMACH 8 GODZIN WYKONUJE PRACE ZWIĄZANE Z kARTĄ dUŻEJ rODZINY TO NIE WYKONUJĘ PRACY SOCJALNEJ NA PEŁNYM ETACIE.
zmęczona pom.społ


Napisano: 05 sty 2016, 15:32

nawet jak bedziesz na 1/2 etatu jako pracownk socjalny to dostaniesz 50% dodatku
ktosik

Napisano: 07 sty 2016, 11:43

raczej chodziło mi o to że pobieram pełny dodatek a wykonująć obowiązki związane z KDR które nie wynika z Ustawy o pomocy społecznej, czy powinnam go pobierać w pełnej wysokości?
Gość

Napisano: 08 sty 2016, 18:24

Dodatek 250 zł jest za pracę w terenie ( pełny etat w terenie jako pracownik socjalny) W przypadku zatrudnienia w mniejszym wymiarze czasu pracy dodatek przysługuje w wysokości proporcjonalnej do czasu pracy.
zzzz


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x