Koleżanka na chorobowym, a ja mam teraz problem.
Pan pobierał FA w okresie IV 2023-V 2024 gdzie egzekucję prowadził komornik X
od VII 25 do nadal egzekucje prowadzi komornik Y
I teraz Komornik Y przekazał nam wpłatę całości zadłużenia. Egzekucja skuteczna. Ale u komornika X nie jest skuteczna.
Wpłaty przekazywane przez komornika Y były przekazywane na najstarsze zadłużenie.
1. Czy mam przekazać tą wpłatę na najstarsze zadłużenie?
2. Jeśli na zadłużenie tylko od komornika X jak to zrobić w SYGNITY?
