Program Korekcyjno-Edukacyjny - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 07 lis 2015, 17:45

Mam konkretne pytanie- czy program korekcyjno- edukacyjny dla sprawców może być realizowany w OPS, a nie w PCPR w ramach Punktu Interwencji Kryzysowej działającego przy OPS?
Martex
Referent
Posty: 216
Od: 21 kwie 2010, 12:02
Zajmuję się:
Strona WWW: http://www.ops.pl
Lokalizacja: Polska

Napisano: 08 lis 2015, 19:50

Oczywiście, że możecie, nie ma żadnych przeciwwskazań. To wręcz dla Was wielki +
BardzoIstotne

Napisano: 08 lis 2015, 20:31

BardzoIstotne pisze:Oczywiście, że możecie, nie ma żadnych przeciwwskazań. To wręcz dla Was wielki +
A to dobra wiadomość- w związku z tym mam pytanko- bo ustawie o przeciwdziałaniu przemocy w art. 6 ust. 4 pkt 2 jest mowa o tym, że jest to zadanie realizowane przez powiat- rozumiem, że można to potraktować w ten sposób, że zadanie w danym powiecie nie musi być realizowane przez PCPR, ale może być przez OPS- chodzi pewnie o to, aby było realizowane w danym powiecie (bardzo proszę o udzielenie odpowiedzi i ewentualne sprostowanie mnie w tym zakresie).
Jeżeli OPS faktycznie może realizować ten program, to w związku z tym czy np. OPS, aby realizował ten program potrzebuje uchwalenia powiedzmy zgodnie z art. 6 ust. 2 pkt 2 np. programu służącemu wzmocnieniu funkcji opiekuńczo-wychowawczych rodziców i powiedzmy w ramach tego byłby realizowany program korekcyjno-edukacyjny? I jeszcze jedno- co obejmuje dotacja od Wojewody na realizację tego programu- interesuje mnie przede wszystkim, czy obejmuje wynagrodzenia realizujących projekt? Bardzo proszę o rzetelną odpowiedź- będzie to dla mnie b. cenne.
Martex
Referent
Posty: 216
Od: 21 kwie 2010, 12:02
Zajmuję się:
Strona WWW: http://www.ops.pl
Lokalizacja: Polska


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x