Program Pomoc Żywnościowa - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 13 lip 2016, 14:05

Jesteśmy małą gminą, nie mamy organizacji które mogłyby zająć się dystrybucją żywności, odległość gdzie można byłoby odbierać taką żywność to pow. 20 km ,nawet nie posiadamy odpowiedniego pomieszczenia do składowania , co mama odpisać w tabelce w pkt. czy ośrodek będzie pełnił funkcję lokalnej organizacji zajmującej się dystrybucją żywności w ramach programu ?
Jakie działania zostały podjęte w celu objęcia mieszkańców pomocą w ramach PO PŻ ? Może jakie podpowiedzi.
m-ka


Napisano: 13 lip 2016, 14:27

Raczej w tym przypadku nie zasłaniałabym się ,ze mała gmina nie ma organizacji i odpowiedniego pomieszczenia do przechowywania zywnosci.
Znam ośrodki tez małe które odbierają przez organizacje pozarządową zywność z powiatu jak np.PCK czy kluby,straże ,stowarzyszenia i przechowują np.w świetlicy wiejskiej.
My np.tam mamy i nasze sąsiednie małe opsy również tak przywożą żywność, a odległość to 30 km ,a transport to wóz strażacki z gminy i nasze mocne łapy do dzwigania.
A teraz skoro nie przystępowaliście do tego programu to może napisz ,ze twoi klienci korzystają z różnych form pomocy np.w postaci zasiłków celowych na żywność jak również z programu dożywiania.
Iza1

Napisano: 13 lip 2016, 15:24

Dziękuję cenna podpowiedź, wspomnę też ,że jak był wcześniej taki program z żywnością to odbieraliśmy żywność za pośrednictwem PKPS , naciągałam się też tych artykułów zładuj, rozładuj i wydaj. Trzęsie mnie na tą myśl.
m-ka


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x