Hej, jeżeli osoba występuje o przedłużenie ważności orzeczenia po okresie ważności poprzedniego to czy przedłużacie jej prawo do świadczenia? Jakie jest wasze stanowisko?
Jeżeli miała miejsce taka sytuacja to PCPR nie powinien wydać zaświadczenia i nie powinno być widać tego w systemie. Proponuję się skontaktować z PCPR i zapytać czy się nie pomylili.
„Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma się okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie”