Przedłużanie ważności orzeczeń - Świadczenia rodzinne

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Napisano: 03 cze 2026, 13:32

Hej, jeżeli osoba występuje o przedłużenie ważności orzeczenia po okresie ważności poprzedniego to czy przedłużacie jej prawo do świadczenia? Jakie jest wasze stanowisko?
OPS84
Stażysta
Posty: 187
Od: 27 mar 2017, 9:16
Zajmuję się: ŚR/FA/dodatki paliwowe/zaśw. czyste powietrze


Napisano: 03 cze 2026, 13:39

Jeżeli miała miejsce taka sytuacja to PCPR nie powinien wydać zaświadczenia i nie powinno być widać tego w systemie. Proponuję się skontaktować z PCPR i zapytać czy się nie pomylili.
„Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma się okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie” :ugeek:
Bazyli
Referent
Posty: 226
Od: 07 paź 2025, 8:59
Zajmuję się: Świadczenia rodzinne



  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x