Rb-27S

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: heiland

Napisano: 09 kwie 2021, 11:54

Witam czy wykazujecie docchody w kolumnie "Dochody otrzymane "" ??
Mam dylemat czy wogóle tam cos wykazywać poniewaz w rozporządzeniu w sprawie sprawozdawczości budżetowej nie jest ta kolumna ujeta jako obowiązek wypełniania ..
Prosze o podpowiedż jak to jest u WAS
:)
Ops#666
Praktykant
Posty: 16
Od: 12 lut 2021, 14:59
Zajmuję się: Księgowość


Napisano: 12 kwie 2021, 10:38

§ 4. ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ROZWOJU I FINANSÓW
z dnia 9 stycznia 2018 r. w sprawie sprawozdawczości budżetowej
1. Sprawozdania jednostkowe z wykonania planu dochodów budżetowych:
1) jednostki budżetowe, gminy, ... za styczeń, luty, kwiecień, maj, lipiec, sierpień, październik, listopad oraz grudzień - wypełniają w zakresie wpływów planowanych i wykonanych;
2) jednostki budżetowe, ... za marzec, czerwiec, wrzesień i za rok - wypełniają kolumny: "Plan (po zmianach)", "Należności", "Potrącenia", "Dochody wykonane (wpływy minus zwroty)", "Dochody otrzymane", "Saldo końcowe";

miesięcznie plan i dochody wykonane, kwartalnie plan, należności, dochody wykonane i otrzymane, saldo końcowe
ops2020
Referent
Posty: 278
Od: 19 paź 2020, 14:41
Zajmuję się: Finanse


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x