Nic nie przeliczasz na okresy miesięczne. Jak wyrównanie było wypłacone w marcu to liczysz całą kwotę do dochodu, a jak wyrównanie było dopiero teraz w kwietniu to jak składa teraz wniosek to nie liczysz do dochodu.malaczarna88 pisze: ↑21 kwie 2026, 11:31Żona wnioskodawcy otrzymała wyrównanie renty z tytułu niezdolności do pracy. Czy to wyrównanie przeliczam na okresy miesięczne i doliczam do dochodu?