Serwis SK - Naprawa kserokopiarek i drukarek - HYdE PaRK

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]
Wybrane tematy:
Badania niszczące Odgrodzenie parkingu od trawnika Co na żywopłot Wyprowadzka z Hyde Parku coś pozytywnego GRY Jak dzieci rozmawiają ze sobą podczas grania w gry online? Słyszałem - więcej nie chcę

Napisano: 14 maja 2024, 2:47

Zlokalizowani przy Chylońskiej 299 w Gdyni (kod pocztowy: 81-016), Serwis SK to miejsce, gdzie znajdziesz kompleksowe rozwiązania związane z naprawą, serwisowaniem i sprzedażą sprzętu biurowego. Specjalizujemy się w obsłudze kserokopiarek, drukarek laserowych, igłowych, ploterów, faksów oraz niszczarek. Od wtorku do piątku, w godzinach od 07:30 do 17:00, nasz doświadczony personel jest do Twojej dyspozycji, zapewniając szybką i profesjonalną pomoc. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości części zamienne oraz materiały eksploatacyjne, dostępne na terenie Trójmiasta i okolic. Niezależnie od problemu, nasz zespół służy natychmiastową pomocą, gwarantując satysfakcję i profesjonalizm. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 608 556 003 lub odwiedź naszą stronę internetową Serwis SK - Naprawa kserokopiarek i drukarek, aby uzyskać więcej informacji.

Serwis SK, mieszczący się przy ulicy Chylońskiej 299 w Gdyni, to miejsce, gdzie Twoje potrzeby związane z naprawą urządzeń biurowych zostaną profesjonalnie zrealizowane. Nasza firma oferuje szeroki zakres usług, obejmujący naprawę, serwisowanie i sprzedaż różnorodnego sprzętu biurowego. W godzinach otwarcia od poniedziałku do piątku, od 07:30 do 17:00, nasz wykwalifikowany personel jest gotowy do szybkiej reakcji na Twoje potrzeby. Dostarczamy wysokiej jakości części zamienne oraz materiały eksploatacyjne na terenie Trójmiasta i okolic. Gwarantujemy nie tylko fachową obsługę, ale także natychmiastową pomoc w przypadku awarii sprzętu biurowego. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 608 556 003 lub odwiedź naszą stronę internetową Serwis SK - Naprawa kserokopiarek i drukarek, aby poznać pełną ofertę naszych usług.
Mixonek1
Stażysta
Posty: 109
Od: 28 lut 2023, 7:50
Zajmuję się: FA

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x