skład rodziny ZDO

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 11 cze 2014, 8:06

Wywiad środowiskowy do ZDO u osoby niepełnosprawnej z opiekunem to wiem, ale kto w składzie rodziny? Rodzinę osoby opiekującej się i tej niepełnosprawnej jeżeli mieszka z synem który pracuje czy jak? Czy dochody też mają brać skoro dla nas one nie mają znaczenia? Mam nalot pracowników socjalnych i tysiące pytań
!Ella!


Napisano: 11 cze 2014, 9:38

Tak wszyscy członkowie rodziny osoby wymagającej opieki i rodziny osoby opiekującej się. W wywiadzie pracownik wpisuje wszystkie informacje jak wymaga wywiad cz.I ale nie musi brać dokumentów potwierdzających wysokość podanego przez nich dochodu ! Czy Ci pracownicy soc pierwszy raz robią wywiad zgodnie z przepisami ustawy o pomocy społecznej????
an14

Napisano: 11 cze 2014, 9:40

an14 pisze:Tak wszyscy członkowie rodziny osoby wymagającej opieki i rodziny osoby opiekującej się. W wywiadzie pracownik wpisuje wszystkie informacje jak wymaga wywiad cz.I ale nie musi brać dokumentów potwierdzających wysokość podanego przez nich dochodu ! Czy Ci pracownicy soc pierwszy raz robią wywiad zgodnie z przepisami ustawy o pomocy społecznej????
...Jeśli mieszkją razem bo wywiad przeprowadza się w miejscu sprawowania opieki
ana 14

Napisano: 11 cze 2014, 11:42

Czyli rozumiem, że jeśli nie mieszkają razem to w składzie rodziny ma być osoba wymagająca opieki i mieszkańcy a jak ich nie ma to tylko ona?
Pracownicy socj robią wywiady wedle swoich potrzeb wiec wpisuja skład rodziny osoby wnioskującej czyli naszego opiekuna, i jak w końcu?

A czy występujemy znowu do ZUS i KRUS i okresy składkowe?
!Ella!


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny