SOLIDARNOŚĆ MOPS WROCŁAW - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 2 z 2    [ Posty: 18 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 09 gru 2013, 9:43

bardzo mi się podoba wpis ZWIĄZKOWCA. jest to wyrażenie świadomości zawodowej. Obecnie bez obrony pracodawca kręci nami jak i naszymi finansami jak mu się tylko podoba. Związki nie są od tego aby dać bon na święta. Negocjują, wspierają chronią i to nie są puste słowa.
dziwi mnie fakt ,ze tak dużo mają do powiedzenia inni oprócz koleżanek i kolegów z Wrocławia. Są obojętni? Siedzą wnic nie wartych związkach zakładowych dla bonu towarowego na Święta. Żałosne. To nie płaczcie tu na forum jak wam źle!!!
~Wredna

Napisano: 10 gru 2013, 13:58

Nie tylko dla pracowników MOPS Wrocław. Związki Zawodowe są potrzebne wszędzie! - w każdym miejscu pracy.
~pracownik socjalny

Napisano: 10 gru 2013, 16:06

Oczywiście tylko szkoda że nasza grupa zawodowa ma taką małą świadomość zawodową. Zresztą widać tu na forum jak się nawzajem traktujemy. Mnie też poszczają czasem nerwy...
Związki to jedyna ochrona i wsparcie. Idą ciężkie czasy i dlatego trzeba wspólnie dbać o interes pracowniczy , wykazać wole i świadomość. Pracodawca niby nie wróg ale .....
~Wredna

Napisano: 11 gru 2013, 1:07

Każde Miasto, Gmina winna brać przykład z Wrocławia, jak bedzie Nas więcej można przeciwdziałać złym posunięciom które bywaja nieodwracalne.
Gdy Nas będzie więcej to możemy wspólnie działać na Naszą korzyść i Naszych Klientów.
Bzdurne posunięcia Rządu Szkodzą nam wszystkim. W przyszłości mamy być pod organizacjami pozarządowymi. A wszyscy wiemy jak traktują pozarządówki swoich podobiecznych, jak ich traktują w schroniskach i noclegowniach. Wszystko dla pieniędzy , a tam nie ma człowieka tylko problem. A my także staniemy sie problemem, inaczej myślimy.
Powoli się zaczyna rządzenie nieodpowiedzialnych ludzi i ich decyzji ( karierowiczów). Będą ciekawe posunięcia od I/13r. Już po cichu są ustalone.
~Mek

Napisano: 11 gru 2013, 1:47

Szkodzicie sobie sami, brakiem kultury, słownictwem, wyszydzaniem proszących o poradę.
Na szacunek trzeba pracować.
~maniek

Napisano: 11 gru 2013, 2:25

a ty czym zasłużyłeś sobie dziś na szacunek?
~wild one

Napisano: 11 gru 2013, 2:52

Więcej profesjonalnych porad na forum ops.pl to zarazem więcej szacunku dla grupu zawodowej pracowników pomocy społecznej w Polsce. Ważny argument!
~pracownik socjalny

Napisano: 11 gru 2013, 3:12

Przynajmniej kilka osób na tym forum wpisuje się w ten PARADYMAT- więcej profesjonalnych porad, więcej szacunku dla całej grupy zawodowej! Dziękuję Państwu za aktywność w ramach internetowego wolontariatu!
angoc


  
Strona 2 z 2    [ Posty: 18 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x