uchylasz od 16 marca i robisz zwrot (absolutnie nie bierz na poczet nowego świadczenia). W marcu niech Ci złozy na nowych zasadach i przyznasz od 16monis pisze: Dzień dobry,
mam pytanie pierwsza taka sytuacja: Pani pobiera świadczenie na dziecko na starych zasadach (dziecko 14 lat), wypłaciliśmy świadczenie 10 marca. Dzisiaj Pani dzwoni z informacją, że podjęła zatrudnienie od 16.03.2026r. Jak uchylam Pani świadczenie od 16 marca, czy od 1 kwietnia? Pani będzie składała wniosek na nowe zasady. Czy za okres od 16 marca żądam zwrotu?
dobre
A ja uchyliłabym ŚP od 08.10.2025r., bo z chwilą podjęcia zatrudnienia, nie ma powrotu na stare zasady (od 01.01.2024r.)