Sprawozdanie opisowe z wydatków

Strona 2 z 2    [ Posty: 14 ]

Moderator: heiland

Napisano: 05 sie 2019, 13:46

mazda pisze:
AnnaP pisze:Do kiedy jest termin sprawozdania opisowego z wykonania wydatków za 1 półrocze 2019
Może dla niektórych będzie to co najmniej dziwne pytanie, ale o jakie opisowe sprawozdanie chodzi? do kogo się go wysyła? Bardzo proszę o wyjaśnienie, dzięki ;)
Obowiązek sporządzenia takiej informacji należy do "zarządu jst" (art. 266 ustawy o finansach publicznych), czyli nie do nas;) W praktyce Skarbnik prosi o przygotowanie informacji o wykonaniu wydatków w poszczególnych działach odpowiednim jednostkom organizacyjnym. Natomiast obowiązek przygotowania informacji ustawa nakłada na inne typy jednostek, np. ZOZ-y (art. 265 ust. 1 ustawy).
Paulinka z GOPSu
Referent
Od: 24 paź 2017, 14:38
Zajmuję się: Księgowość

Napisano: 07 sie 2019, 9:22

Paulinka z GOPSu pisze:
mazda pisze:
AnnaP pisze:Do kiedy jest termin sprawozdania opisowego z wykonania wydatków za 1 półrocze 2019
Może dla niektórych będzie to co najmniej dziwne pytanie, ale o jakie opisowe sprawozdanie chodzi? do kogo się go wysyła? Bardzo proszę o wyjaśnienie, dzięki ;)
Obowiązek sporządzenia takiej informacji należy do "zarządu jst" (art. 266 ustawy o finansach publicznych), czyli nie do nas;) W praktyce Skarbnik prosi o przygotowanie informacji o wykonaniu wydatków w poszczególnych działach odpowiednim jednostkom organizacyjnym. Natomiast obowiązek przygotowania informacji ustawa nakłada na inne typy jednostek, np. ZOZ-y (art. 265 ust. 1 ustawy).
dzięki Paulinka z GOPSu, tak właśnie myślałam,a później doczytałam :D
mazda
Stażysta
Od: 20 mar 2017, 10:35
Zajmuję się: księgowa

Napisano: 07 sie 2019, 10:41

Ja dzwoniłam do ŚUW i na półrocze nie chcą opisówki.
selene
Stażysta
Od: 16 maja 2016, 17:34
Zajmuję się:

Napisano: 08 sie 2019, 17:14

Informacje z przebiegu realizacji budżetu za I półrocze- w formie opisowej _ gminy mają obowiązek przesłać do RIO.
renia50
Referent
Od: 06 lis 2017, 13:53
Zajmuję się: ksiegowa

Strona 2 z 2    [ Posty: 14 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny