Sprawozdanie wygaszona zaliczka - Fundusz alimentacyjny, Zaliczka alimentacyjna

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 10 ]

Napisano: 14 kwie 2026, 10:27

Czy do sprawozdania wykazuję dłużników którzy zmarli oraz należność z zaliczki?
Sylwia_ref
Referent
Posty: 228
Od: 05 mar 2024, 10:45
Zajmuję się: FA, ŚR, osłonowy


Napisano: 14 kwie 2026, 10:31

Ja nie wykazuję tylko wygaszenia świadczenia z FA
Ewcia85
Starszy referent
Posty: 960
Od: 16 gru 2014, 12:38
Zajmuję się:

Napisano: 14 kwie 2026, 10:42

Ja wykazuję razem z należnościami z tytułu zaliczki
Jola2016
Starszy referent
Posty: 722
Od: 11 sty 2016, 9:52
Zajmuję się: FA ŚR DM CP BE


Napisano: 14 kwie 2026, 11:32

jak dotąd robiłam tylko z FA ale tak nad tym rozkminiam teraz. Zmarł mi dłużnik który miał zaległość z ZAL i FA
Sylwia_ref
Referent
Posty: 228
Od: 05 mar 2024, 10:45
Zajmuję się: FA, ŚR, osłonowy

Napisano: 14 kwie 2026, 11:45

No właśnie ja też zawsze podawałam tylko FA i też się nad tym zastanawiałam ale póki co zostawiam.
Ewcia85
Starszy referent
Posty: 960
Od: 16 gru 2014, 12:38
Zajmuję się:

Napisano: 14 kwie 2026, 12:08

jak wzór sprawozdania był jeszcze publikowany rozporządzeniem w objaśnieniach były wytyczne żeby podawać razem z zaliczką
Jola2016
Starszy referent
Posty: 722
Od: 11 sty 2016, 9:52
Zajmuję się: FA ŚR DM CP BE

Napisano: 15 kwie 2026, 10:56

Przecież tabela B. pkt 4 i 4.2. sprawozdania wskazuje by zaliczkę też uwzględnić (kwoty). To samo tabela D.1. pkt 4 i 4.2. - tam nie kwoty a liczba spraw, czyli liczba decyzji wygaszonych.
Paulinaa5
Praktykant
Posty: 14
Od: 16 maja 2021, 23:07
Zajmuję się: FA

Napisano: 15 kwie 2026, 14:07

Liczba decyzji wygaszonych? No nie u mnie podaję liczbę dłużników. System zaczytuje liczbę decyzji wygaszonych a UW Gdańsk dzwonił do mnie później, że mam źle że powinnam podać dłużników. Od tamtej pory majac 35 wygaszeń u 3 dłużników podaje że liczba spraw to 3 a nie 35
Paulinaa5 pisze:
15 kwie 2026, 10:56
Przecież tabela B. pkt 4 i 4.2. sprawozdania wskazuje by zaliczkę też uwzględnić (kwoty). To samo tabela D.1. pkt 4 i 4.2. - tam nie kwoty a liczba spraw, czyli liczba decyzji wygaszonych.
Sylwia_ref
Referent
Posty: 228
Od: 05 mar 2024, 10:45
Zajmuję się: FA, ŚR, osłonowy

Napisano: 16 kwie 2026, 9:56

To u nas było dokładnie na odwrót :lol:
System nam wskazuje liczbę dłużników i tak było wysyłane i zadzwonili, że mamy liczyć poszczególne sprawy i tak je wykazywać.
Paulinaa5
Praktykant
Posty: 14
Od: 16 maja 2021, 23:07
Zajmuję się: FA

Napisano: 16 kwie 2026, 13:18

Paulinaa5 pisze:
16 kwie 2026, 9:56
To u nas było dokładnie na odwrót :lol:
System nam wskazuje liczbę dłużników i tak było wysyłane i zadzwonili, że mamy liczyć poszczególne sprawy i tak je wykazywać.
Ups. To nieźle!
Sylwia_ref
Referent
Posty: 228
Od: 05 mar 2024, 10:45
Zajmuję się: FA, ŚR, osłonowy



  
Strona 1 z 1    [ Posty: 10 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x