Przecież tabela B. pkt 4 i 4.2. sprawozdania wskazuje by zaliczkę też uwzględnić (kwoty). To samo tabela D.1. pkt 4 i 4.2. - tam nie kwoty a liczba spraw, czyli liczba decyzji wygaszonych.
Liczba decyzji wygaszonych? No nie u mnie podaję liczbę dłużników. System zaczytuje liczbę decyzji wygaszonych a UW Gdańsk dzwonił do mnie później, że mam źle że powinnam podać dłużników. Od tamtej pory majac 35 wygaszeń u 3 dłużników podaje że liczba spraw to 3 a nie 35
Przecież tabela B. pkt 4 i 4.2. sprawozdania wskazuje by zaliczkę też uwzględnić (kwoty). To samo tabela D.1. pkt 4 i 4.2. - tam nie kwoty a liczba spraw, czyli liczba decyzji wygaszonych.
To u nas było dokładnie na odwrót
System nam wskazuje liczbę dłużników i tak było wysyłane i zadzwonili, że mamy liczyć poszczególne sprawy i tak je wykazywać.
To u nas było dokładnie na odwrót
System nam wskazuje liczbę dłużników i tak było wysyłane i zadzwonili, że mamy liczyć poszczególne sprawy i tak je wykazywać.