Stypendia dla dorosłych studentów? - Stypendia

Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
Wybrane tematy:
przeliczenie dochodów Skład rodziny od kiedy wliczać członka rodziny pismo z kuratorium o wkładach własnych Stypendia szkolne, zmiana kryterium dochodowego Wzór decyzji Wypłata zasiłku szkolnego

Napisano: 05 gru 2022, 18:44

Nie udało mi się skłonić rodziców do podpisania fafsa w ciągu ostatnich kilku lat. Wkrótce skończę 24 lata, więc chcę samodzielnie zapisać się do FAFSA i dostać się na preferowany uniwersytet w przyszłym roku. Wiem o otwarciu w październiku, ale poza tym nie mam pojęcia, co robić i gdzie się udać. Poprosiłem mojego CC o pomoc, ale przyjmują tylko po zastosowaniu fafsa. Potrzebuję małej porady, co robić w przyszłym roku.
mitch221
Praktykant
Od: 05 gru 2022, 18:40
Zajmuję się: SW

Napisano: 12 gru 2022, 11:42

mitch221 pisze:
05 gru 2022, 18:44
Nie udało mi się skłonić rodziców do podpisania fafsa w ciągu ostatnich kilku lat. Wkrótce skończę 24 lata, więc chcę samodzielnie zapisać się do FAFSA i dostać się na preferowany uniwersytet mobdro kodi w przyszłym roku. Wiem o otwarciu w październiku, ale poza tym nie mam pojęcia, co robić i gdzie się udać. Poprosiłem mojego CC o pomoc, ale przyjmują tylko po zastosowaniu fafsa. Potrzebuję małej porady, co robić w przyszłym roku.
I got this,...
mitch221
Praktykant
Od: 05 gru 2022, 18:40
Zajmuję się: SW

Napisano: 19 gru 2022, 20:23

Życzę powodzenia na uniwersytecie! Wszystkiego dobrego :)
Rapapara34
Praktykant
Od: 08 lis 2022, 20:40
Zajmuję się: Szkoleniami BHP

Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny

x

x