Stypendium odmowa, nowe zaświadczenie w odwołaniu co zrobić ?

Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: Tomasz1981

Napisano: 02 gru 2019, 21:02

Hej,
Złożyłam podanie o stypendium socjalne w tym zaświadczenie gruntów rolnych obojga rodziców, umowy rodziców a także moją umowę zlecenie. Przyszła odmowa, chcę się odwołać ponieważ okazało się, że na gminie wydrukowali mi zaświadczenie z ha przelieczniowych (ponad 4ha) powielając z lat poprzednich ( 2017) a stan na 2018 pomnniejszył się. Dzisiaj byłam odebrać nowe zaświadczenie w którym ha przeliczeniowe wykazują nie cały 1ha. Czy mogę się odwołać do decyzji stypendialnej podając to nowe zaświadczenie ?
Ewcia12
Praktykant
Od: 02 gru 2019, 20:57
Zajmuję się: SA

Napisano: 03 gru 2019, 9:24

Zobacz w decyzji jaki jest termin do odwołania, powinno być w pouczeniu, liczy się od momentu, w którym odebrałaś decyzję (czyli data na zwrotnym potwierdzeniu odbioru) i jeśli się zmieścisz to nie widzę przeciwwskazań.
Alalala
Starszy referent
Od: 05 sie 2016, 9:20
Zajmuję się: ŚW/ŚR/FA

Napisano: 03 gru 2019, 10:37

W wniosku który składałam brałam pod uwagę rodziców i ich dochody jako, że z nimi meiszkam.
Znajomi mówią, że skoro nic mnie nie łączy z nimi próćz tego,że tylko nocuje w ich pokoju i sama zarabiam na siebie to mam zlozyć odwołanie i napsiać, że nie prowadzę z nimi gospodarstwa.
Czy takie coś przejdzie ?
Ewcia12
Praktykant
Od: 02 gru 2019, 20:57
Zajmuję się: SA

Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny