Stypendium socjalne pobierane po otrzymaniu renty ojca- zmia - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 09 lut 2018, 0:27

Witam.
Mógłby ktoś podpowiedzieć mi co powinnam zrobic w sytuacji, gdy pobieram stypendium socjalne na uczelni, a teoretycznie już mi się nie należy? Złożyłam wniosek w czerwcu gdy całkowicie mi przysługiwało gdyż tata starał się o rentę będąc bezrobotnym. Decyzje o przyznaniu renty dostał pod koniec października a ja wciąż pobieram stypendium.
I teraz mam pytanie czy pobierać je dalej bo czytałam ze uczelnia raczej nie sprawdza w ciągu semestru każdego studenta czy coś w jego sytuacji się zmieniło. Czy jednak powinnam iść i złożyć wniosek o ponowne przeliczenie co wiąże się z faktem ze musiałabym oddać dużo pieniędzy za wszystkie raty które dostałam?
Natalisko

Napisano: 09 lut 2018, 8:31

Powinnaś sama zgłaszać takie zmiany. Najlepiej samemu podejść na uczelnię zabrać ze sobą decyzję o przyznaniu renty i po prostu zapytać czy takie rzeczy powinno się zgłosić.
monis
Referent
Posty: 254
Od: 04 maja 2016, 9:17
Zajmuję się:


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Oprócz Stypendium socjalne pobierane po otrzymaniu renty ojca- zmia - Pomoc społeczna (forum ogólne) przeczytaj również:


Wynagrodzenia pracowników pomocy społecznej
Uchodźcy w Polsce
ojciec ciągle beirze pożyczki
praca w dobie nowych obostrzeń
dochód
utrata dochodu
zasiłek stały a alimentacja dzieci
JABŁKA
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x