świadczenie integracyjne - uzysk? - Fundusz alimentacyjny, Zaliczka alimentacyjna

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]

Napisano: 12 maja 2026, 13:53

Czy pobieranie świadczenia integracyjnego w związku z zatrudnieniem wspomaganym przez CIS, powinno być traktowane jako uzyskanie dochodu?
Natpien
Praktykant
Posty: 47
Od: 17 lut 2022, 9:49
Zajmuję się: FA, CP, KDR



  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x