witam, Czy pobierając świadczenie pielęgnacyjne można być na L4? Pan pobiera świadczenie pielęgnacyjne na starych zasadach przyznane przez SKO w związku z opieką nad matką. Wyszło że od 20.05.2026 do dnia 18.06.2026 r. jest na zwolnieniu lekarskim. co mam robić?
Na jakiego pracodawcę wystawił lekarz L4? Przecież chłop NIE pracuje, to nie ma pracodawcy. Musiał zrezygnować z pracy lub nie podejmować jej ze względu na opiekę. Nawet jak mu płacicie składkę zdrowotną to chorobowej nie...