Świadczenie pielęgnacyjne a L4 - Świadczenia rodzinne

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Napisano: 02 cze 2026, 15:06

witam, Czy pobierając świadczenie pielęgnacyjne można być na L4? Pan pobiera świadczenie pielęgnacyjne na starych zasadach przyznane przez SKO w związku z opieką nad matką. Wyszło że od 20.05.2026 do dnia 18.06.2026 r. jest na zwolnieniu lekarskim. co mam robić?
gops632
Stażysta
Posty: 69
Od: 06 mar 2025, 10:09
Zajmuję się: świadczenia rodzinne, świadczenia z funduszu alimentacyjnego


Napisano: 02 cze 2026, 16:28

Na jakiego pracodawcę wystawił lekarz L4? Przecież chłop NIE pracuje, to nie ma pracodawcy. Musiał zrezygnować z pracy lub nie podejmować jej ze względu na opiekę. Nawet jak mu płacicie składkę zdrowotną to chorobowej nie...

swiadczenie-pielegnacyjne-a-zwolnienie- ... -207303803
anavika
Referent
Posty: 423
Od: 25 lip 2012, 16:23
Zajmuję się: SR/FA/SW/dodatki
Lokalizacja: Podkarpackie

Napisano: 03 cze 2026, 12:39

no tak, nie płacimy chorobowej składki ale niestety zwolnienie jest. i dlatego nie wiem co tu dalej robić. nie zwracać w ogóle uwagi na to zwolnienie?
gops632
Stażysta
Posty: 69
Od: 06 mar 2025, 10:09
Zajmuję się: świadczenia rodzinne, świadczenia z funduszu alimentacyjnego




  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x