Czy jak Kobieta pobierająca świadczenie pielęgnacyjne na starych zasadach złożyła o wspierające 13 kwietnia, a my dowiedzieliśmy się o tym dopiero teraz może pobrać świadczenie pielęgnacyjne za cały kwiecień jeśli we wniosku o wspierające zaznaczyła, że chce żeby ZUS jej wypłacił wyrównanie dopiero od maja 2026 r.??? Bo Pani prosi od razu o uchylenie od maja 2026 r. bez zawieszenia. Czy trzeba będzie zawiesić mimo wszystko i potem uchylić tylko uchylić od daty przyznania wspierającego czyli dnia złożenia wniosku w ZUS tj. 13 kwietnia czy od maja bo od maja dostanie wyrównanie????