Świadczenie wspierające! Pomóżcie - Świadczenia rodzinne

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]

Napisano: 20 kwie 2026, 13:23

Czy jak Kobieta pobierająca świadczenie pielęgnacyjne na starych zasadach złożyła o wspierające 13 kwietnia, a my dowiedzieliśmy się o tym dopiero teraz może pobrać świadczenie pielęgnacyjne za cały kwiecień jeśli we wniosku o wspierające zaznaczyła, że chce żeby ZUS jej wypłacił wyrównanie dopiero od maja 2026 r.??? Bo Pani prosi od razu o uchylenie od maja 2026 r. bez zawieszenia. Czy trzeba będzie zawiesić mimo wszystko i potem uchylić tylko uchylić od daty przyznania wspierającego czyli dnia złożenia wniosku w ZUS tj. 13 kwietnia czy od maja bo od maja dostanie wyrównanie????
AgiBagi
Stażysta
Posty: 187
Od: 07 lip 2022, 13:03
Zajmuję się: Świadczeniami rodzinnymi



  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x