świadczenie za zapewnienie zakweterowania i wyżywienia obywatelom Ukrainy a posiłki w szkole i w przedszkolużywienie - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 11 wrz 2023, 12:42

Witam, mam prośbę czy Ktoś z was przepracował sprawę wniosku za zapewnienie zakwaterowania i wyżywienia obywatelom Ukrainy a opłacenie posiłków dla dzieci w szkole i w przedszkolu w tym samym okresie?, tj. czy wypłacenie świadczenia pieniężnego za zapewnienie zakwaterowania i wyżywienia obywatelom Ukrainy przebywającym na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, w związku z działaniami wojennymi prowadzonymi na terytorium Ukrainy nie wyklucza opłacenia posiłków dla dzieci w szkole i przedszkolu w tym samym okresie. Świadczenie za zapewnienie zakwaterowania i wyżywienia obywatelom Ukrainy dotyczy przedłużenia wypłaty świadczenia powyżej 120 dni.
Ignaś
Praktykant
Posty: 2
Od: 11 wrz 2023, 12:28
Zajmuję się: PS


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]

Oprócz świadczenie za zapewnienie zakweterowania i wyżywienia obywatelom Ukrainy a posiłki w szkole i w przedszkolużywienie - Pomoc społeczna (forum ogólne) przeczytaj również:


czy dzielicie składke
Zasiłek celowy "posiłek w szkole i domu"
Poszukuję książki S.Nitecki "Prawo do pomocy społecznej w po
rozstrzygnięcie sporu
Alimenty
London law enforcement hunting for dropped teenager, Nathan Jackson
DevOps vs Ops
Schronienie w Fundacji
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x