Sygnity i nadpłacone, nienależnie opłacone składki - Problemy techniczne z oprogramowaniem

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
Wybrane tematy:
Podpis klienta pod wywiadem POMOST STD Błąd sprawozdania Sprawozdania MRiPS-06 (wersja 1.04a) za 2021 Odnowienie certyfikatu Brak możliwości wygenerowania sprawozdania SKŁ ZDR pytanie odnośnie poprawności danych problem z wydrukiem informacji /decyzji w Sygnity

Napisano: 08 sty 2018, 10:19

Witam serdecznie.
Kiedy będzie możliwość wprowadzenia w Sygnity tak samo jak w Płatniku nadpłaconych, nienależnie opłaconych składek emerytalno-rentowych/zdrowotnych?
To już moja kolejna taka sytuacja, że co innego przez korekty zbiera program Sygnity(który ich nie widzi) a ja muszę pomniejszać kwoty, zarówno w sprawozdaniach jak i w zaświadczeniach potrzebnych klientom do ZUS-u.
Może jest już taka możliwość...jeżeli tak to proszę o podpowiedź, jak to zrobić:)
Pozdrawiam.
@@m
Praktykant
Posty: 21
Od: 05 maja 2017, 14:54
Zajmuję się: SR/FA/SW


Napisano: 10 sty 2018, 20:27

witam, chyba jest taka możliwość w programie pomost w obsłudze klienta jest "refundacja" i tam to trzeba zrobić. Ja też mam podobny problem ZUS zwrócił nam składki zdrowotne i zasiłek stały za dwie osoby za miesiąc październik- przeszli na emeryturę. Księgowa te zwroty sobie pomniejszyła a mi w pomoście wychodzi większa kwota. W związku z tym i moje pytanie czy mam zrobić jak dobrze rozumiem Refundację? Problem tylko w tym że jak po wypisaniu kogo dotyczy wchodzę do harmonogramu w refundacji to wyskakuje mi świadczenie zaplanowane a nie zrealizowane i nie ma takiej opcji nawet żeby wybrać pomiędzy tym i dzięki temu wszystko jest nie aktywne. Czy ktoś wie coś na ten temat, proszę o poradę.
słonecznik
Stażysta
Posty: 121
Od: 10 sty 2018, 20:10
Zajmuję się: św,ps


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x