Szkoła policealna- nie uczeń

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 20 maja 2021, 12:32

Witam, z usług grupowych wyszedł u pewnego dziecka status ucznia "nie uczeń", przy czym w aktach sprawy posiadamy zaświadczenie ze szkoły policealnej z dnia 1 września 2020 r., że to dziecko jest uczniem 1 semestru Szkoły policealnej w roku szkolnym 2020/2021. co robić? wezwać jeszcze raz do doniesienia zaświadczenia czy zaznaczyć, że nie ma wpływu? Jak myślicie?
Malgo.83
Praktykant
Posty: 4
Od: 22 mar 2021, 22:53
Zajmuję się: ŚW, DS


Napisano: 27 maja 2021, 14:20

ja bym zaznaczyła że nie ma wpływu
sylwiasz
Stażysta
Posty: 70
Od: 14 lis 2019, 10:16
Zajmuję się: ŚW

Napisano: 28 maja 2021, 14:01

obawiam się, że szkoła policealna to powinna być od razu odmowa przyznania świadczenia, gdyż nie widnieje w definicji szkoły w rozporządzeniu...

§ 3 pkt 6)
szkole - oznacza to szkołę podstawową, szkołę ponadpodstawową, klasy dotychczasowej szkoły ponadgimnazjalnej prowadzone w szkole ponadpodstawowej, szkołę artystyczną, w której jest realizowany obowiązek szkolny lub nauki, a także młodzieżowy ośrodek socjoterapii, specjalny ośrodek szkolno-wychowawczy, specjalny ośrodek wychowawczy, ośrodek rewalidacyjno-wychowawczy.
mooonciaa
Praktykant
Posty: 31
Od: 19 kwie 2017, 14:33
Zajmuję się: FA/KDR


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x