SZO - Świadczenia rodzinne

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Napisano: 03 mar 2014, 13:55

Córka na matkę chce ubiegać się o SZO, ma 7 rodzeństwa, czy od każdego z jej rodzeństwa muszę brac oświadczenia, że nie ubiegają się o SZO na matke?
~Judy


Napisano: 03 mar 2014, 14:00

a po co? ty masz zbadac czy istniala koniecznosc rezygancji z pracy tej corki w zwiazku z koniecznoscia sprawowania opieki...jesli tak to nie ma znaczenia ,ze jeszcze 6 innych osob mogloby byc uprawnine do tego swiadczennia gdyby zrezygnowalo z pracy i sie opiekowalo...ale jesli wywiad stwierdzi,ze szescioro rodzenstwa mieszka razem z mamusia , jest zdrowe i nigdzie nie p0racuje - to bedzie znaczyc,ze koniecznosci rezygnacji z pracy 7 nie bylo;-)
~bb

Napisano: 03 mar 2014, 14:08

no właśnie mieszka tylko córka z matką i jeden brat, który w zasadzie tylko pomieszkuje bo często wyjezdza za granice, czyli nie brac tamtego rodzeństwa pod uwagę?
~Judy



  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x