SZO wywiady - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 07 cze 2014, 23:22

Udalam się przeprowadzić wywiad do SZO, wnioskodawców nie znałam wcześniej, na miejscu zastalam opiekuna - córka, osobę wymagajaca opieki- ojciec oraz jego syna. Okazało sie, ze syn jest bardzo niezadowolony z opieki jaka sprawuje jego siostra nad ojcem. Uważa, że są świadkowie na to, aby potwierdzić brak zainteresowania siostry ojcem. To on/ brat/ z zona opiekują sią ojcem, sa osobami pracujacymi, więc swiadczenia brać nie mogą.Widze ogromny konflikt, sam zainteresowany - ojciec w/w mówi niewiele, chce aby byl spokój. Co zrobić w takiej sytuacji, ten syn nadal chce ze mną rozmawiać, aby wyjasniać mi jaką niedobra córka jest jego siostra. Co ja mam zrobić?
jemiołka


Napisano: 09 cze 2014, 22:43

niech się ktoś odezwie
jemiołka

Napisano: 10 cze 2014, 7:32

Napisz prawdę. Jeśli to wywiad do SZO to niech myśli nad tym pracownik który robi SZO- wezwie do wyjaśnienia, weźmie oświadczenia, zobowiązania itp. W ustawie o SZO nie ma nic o pracy socjalnej.
wonda

Napisano: 10 cze 2014, 10:52

Dokładnie. Opisz sumiennie sytuacje i przekaz wywiad do rodzinnych. Wszak my jak Żydzi w Auschwitz - i tak nie mamy nic do gadania ( sorry, nie moglem sie opanować)
migdał

Napisano: 27 cze 2014, 7:57

czy dobrze rozumiem że nie przekazujemy całego wywiadu a jedynie informację o sprawowanej opiece?
ankaw


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x