tak sobie myślę

Strona 1 z 2    [ Posty: 14 ]

Moderator: Tomasz1981

Napisano: 12 mar 2014, 16:17

Tak sobie myślę, bo do tej pory drukowałam decyzję przyznającą x3 i jedną do wnioskodawcy, jedną do zarządcy i jedną w akta. Wszystkie takie same. No ale jak to kobiety - lubią sobie pomyśleć - czasami, więc i mi wpadła do głowy myśl, czy aby do zarządcy powinnam wysyłać taką samą decyzję, bo przecież jest w niej dochód gospodarstwa domowego i inne wyliczenia. A może tak do zarządcy wysyłać tylko że przyznano w takiej wysokości i na taki okres oraz pouczenie, bez uzasadnienia. Co wy myślicie o tym?
~Dorota

Napisano: 12 mar 2014, 16:22

w ustawie jest zapis, ze decyzje dostarczasz wnioskodawcy i zarządcy
~kmf

Napisano: 12 mar 2014, 16:26

dane dotyczące wyliczenia dodatku, jako załącznik mamy umiejscowione na odwrocie decyzji,
więc do zarządcy wysyłam tylko pierwszą stronę decyzji
~gorzatka

Napisano: 12 mar 2014, 16:27

oj kobiety kobiety..... siedzą i myślą . raz jak moja żonka wymyśliła sobie to segment przetarmosiłem na inną ścianę a następnie zamieniłem z tym co był w innym pokoju. i znów sobie żonka pomyślała że jednak wcześniej było najlepiej.......

Nie myśl a przeczytaj art 7 pkt 7 Decyzja w sprawie dodatku mieszkaniowego powinna być wydana w ciągu miesiąca od dnia złożenia wniosku oraz doręczona wnioskodawcy i zarządcy lub osobie uprawnionej do pobierania należności za lokal mieszkalny

Kopernik też była kobietą ... ups .........
~małe ww

Napisano: 12 mar 2014, 16:31

co prawda użyte słowo \"powinna\" nie znaczy musi
u mnie jedna z największych spółdzielni mnie skrzyczała że po co im ta makulatura i im nie wysyłam dostają jedynie listy wypłat dodatków .... i jest oki
ps ale na mam że decyzje dostaje adresat, administrator i a/a
~małe ww

Napisano: 12 mar 2014, 16:41

decyzje dostaje... bo decyzja jest na pierwszej stronie, na drugiej stronie jest załącznik który jest wyliczeniem, i tam są dane dotyczące dochodu rodziny, więc wysyłając tylko pierwsza stronę zarządca nie otrzymuje danych dot. dochodu,

zarządca również otrzymuje decyzje za zwrotnym potwierdzeniem odbioru, które dopinane jest do każdej teczki z osobna... brrrr..... ulubione zajęcie w każdym miesiącu.... a mówią że w biurze tylko siedzą i papiery przekładają z kupki na kupkę... upinając zwrotki... właśnie o tym myślę... że jestem prawdziwą biurwą...

~gorzatka

Napisano: 12 mar 2014, 16:47

gorzadko a może system zmienić co ? napisać do zarządcy że w załączeniu przesyłam decyzje od numeru do numeru i masz jedną zwrotkę ;) o ile to roboty mniej niźli siedzieć w szafie
~małe ww

Napisano: 12 mar 2014, 16:48

No dobra, dobra już nie będę myślała - to tak jakoś niespodziewanie wyszło. Dzięki za odzew.
~Dorota

Napisano: 12 mar 2014, 16:50

no tak ale kobieta lubi znaleźć sobie bezsensowne zajęcie ....... ale może i lepiej bo jak nie ma zajęcia siedzi i zaczyna myśleć ..... hiihihihihihih
żartuje jak zwykle a więc nie naturalizujcie mnie od razu ....... ;)
~małe ww

Napisano: 12 mar 2014, 16:53

A męża też czasami ganiam z segmentem lub łóżkiem piętrowym dzieciaków. Ostatnio najpierw je rozmontował, ale stwierdziłam że zajmują w poziomie zbyt dużo miejsca i niestety musiał je zmontować. Ale jak się potem wieczorem odwdzięczam za te jego męki.
~Dorota

Strona 1 z 2    [ Posty: 14 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny